FORUM

ARRANGEMENTER

Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker

MESTERSKAP

EM, OL og UQC VM NM Nordisk Norway Open Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater lag NM 2026

Vi gratulerer Lille Planet som vinnere av NM i quiz for lag! Lille Planet ble fulgt til døra av Fyrbøterlogen, som havnet poenget bak, mens Tryggve Grans Skiskole tok tredjeplassen.

På medaljelagene deltok:
Lille Planet: Mats Bergstrøm, Tore Heliks Van Dahl, Ole Martin Halck, Bjørn Erik Lobben, Jon Strøm  
Fyrbøterlogen: Dag Bergheim, Jon Inge Kolden, Jarle Kvåle, Andreas B. Schei, Arild Tørum
Tryggve Grans Skiskole: Geir H. Kristiansen, Fredrik K. Methi, Stig Sanner, Sigbjørn Snørteland, Harald Aastorp 

Vi gratulerer!

Som dere ser av resultatlista, måtte tre lag ut i utslagsrunde om siste premieplass. Her er resultatene fra denne runden.

#LagR1R2R3R4R5Sum
1Lille Planet212016182095
2Fyrbøterlogen191917192094
3Tryggve Grans Skiskole212116171691
4El Diablo en el Ojo202018161690
5Credo Eureka211816191589
6Frekk Taco!192312171586
7Kvintessensen181816161886
7Tøygrisen Timotei201716171686
9Gjøvik/Raufoss191615171885
10Trinefaktor191815151582
10Nerder av Stål182111171582
10Kviss Kviss Bang Bang201616151582
13De navnløse181814131376
14De Vilde Roser191614141275
14Gutterball171414141675
14Neste Stopp: Norges dummeste151815131475
17Ureint Kanttreff191513141374
18Memento morra di171710151473
19Utbryterlaget131614121570
20The answering machine161312131569
21Mein Quizkampf151311151367
22Starboys141511121365
23Men at Work131312111564
23Folkeaksjonen141311121464
23Klasserampen191110121264
26Quizzleblowers141113121363
26Kule klær, men ikke rosa17131381263
28T_XI16128121260
29Quiz Quiztofferson15128101459
30Bydelskroa151110101258
30Har du quizza i buksa?111510101258
32The Last of Us1416810957
32Fire Stykker og Felipé11146131357
34de Gule12141111856
35Bjarne Brimi, can you hear me?1389141054
35Helt på Tiedemannsjordet12121191054
37Facta Morgana1481261353
38Ekstra Store Nesebor111196845
39Heroes11857738
39Outland8679838