FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

VM 2015 – Resultater norske deltagere

Vi gratulerer Thomas Kolåsæter med seier i den norske delen av årets VM i quiz! Etter to korrigeringer tok Tore Heliks Van Dahl andreplassen, mens Lars Heggland ble nummer tre.

Fullstendig resultatliste for de norske deltagerne følger her. Merk at Total er summen av de sju beste kategoriene, så dårligste kategori strykes.

 Players NameEntsHistoryL'styleSciencesCultureMediaSport&GWorldTotal
1Kolåsæter Thomas1922162123191521141
2Dahl Tore Heliks Van1619131821131725129
3Heggland Lars1620171821121323128
4Kristiansen Geir H.1316111821151329125
5Halck Ole Martin1814122019151322121
6Aastorp Harald917121720141820118
7Sanner Stig1315101720161319113
8Kibsgård Espen1615111416161418110
9Heggland Knut1412141115171322107
10Fjeldstad Dag1516141416141118107
11Rønning Dag Olav111215161716917104
12Nordgård Brage1316161012151318103
13Aadnevik Øystein61311191711111496
14Flatberg Truls81217181110111493
15Moskvil Eivind10109111615111992
16Gulbrandsen Jørn121113101510121790
17Åsmul Eskil10111012138121886
18Larsen Ingrid Sande12414101410111485
19Svendsen Vemund11111212157101283
20Bäcklund Eirik111412891251480
21Asprusten David T.79111411891678
22Lobben Bjørn Erik612139106171178
23Heen Leif-Atle149125121281077
24Kvåle Jarle77912158131074
25Sigstad Mats7613128581973
26Killengreen Jan Erik81091010371872
27Arntzen Asbjørn1399108781572
28Areklet Ivar410889691969
29Erland Willy88911101081369
30Szczepanska Aldona991181770869
31Pedersen Øystein101110108251569
32Winnem Andreas7612149381066
33Opsahl Toril9691112861065
34Sagvolden Ørjan991376711965
35Skjånes Jørgen8910109681165
36Tellevik Egil691273791565
37Årvold Lars Matti61010784101465
38Boger Jo691178671462
39Røsand Terje681085841762
40Jacobsen Petter378614541559
41Gundersen Lars André7710334111658
42Rustad Lars Erik389104851458
43Nilssen Jan Olav1081056271056
44Forseth Hans Arne561058281355
45Iversen Espen841119105552
46Holme Arild12597427650
47Pedersen Inger Anita67114853849
48Frydenlund Anlaug65124724745
49Sirnes Sonja83104654744
50Vangsnes Anja Bing63102863642
51Tellevik Lasse44653271241
52Kolflåth Arvid210635201240
53Fleiner Roald Lund35102734840
54Lie Christian Grindvold43731242437
55Lund Terje5472327937
56Flocke Ruth0343252221