FORUM

ARRANGEMENTER

Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM, OL og UQC VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater par NM 2022

Øystein Aadnevik og Dag Fjeldstad vant parklassen i quiz-NM med 69 poeng! Duoen har tidligere tatt medalje fem ganger, men dette er det første gullet. Ett poeng bak kom konstellasjonen Harald Aastorp og Stig Sanner, mens Carl Magnus Skutle og Tarald Bjørdal Langan tok tredjeplassen.

Vi gratulerer!

#ParR1R2R3R4Sum
1Øystein Aadnevik / Dag Fjeldstad1914191769
2Harald Aastorp / Stig Sanner2017151668
3Carl Magnus Skutle / Tarald Bjørdal Langan1816171667
4Lars Heggland / Ida Caroline Ødemark1911171966
5Ole Martin Halck / Toril Opsahl1715171665
6Marte Stang Midttun / Eivind Moskvil1719151364
7Dag Olav Rønning / Hilde Torp Solbakken1816151463
7Mats Sigstad / Mette Thoresen Dybhavn1717161363
9Tore Heliks Van Dahl / Jon Strøm1716161362
9Erik Hatlø / Asbjørn Arntzen1914121762
9Geir H. Kristiansen / Ingrid Sande Larsen1715131762
9Øyvind Pedersen / Jan Erik Killengreen1715131762
13Knut Heggland / Brage Nordgård1712151761
13Espen Kibsgård / Bjørn Erik Lobben1416161561
15Odd Rune Heggheim / Vegard Eikemo Sande2114121259
15Lars Matti Årvold / Finn Eivind Slungård1617141259
17Jone Frafjord / Petter Jacobsen1616141258
17Jon Inge Kolden / Arild Tørum1614141458
17Øyvind Lund Gilje / Lars Espen Fulke Oppedal1415141558
17Aksel Mygland / Karen Skjånes1714141358
21Andreas B. Schei / Cecilie Fjeldvær1312161657
21Trond Stabell / Eli Rogneby1412161557
23Eva Morken Endresen / Gro Morken Endresen1613131355
24Marit Andersen / Håkon Sandholt1611131454
24Harald Groven / Jarle Kvåle1611141354
24Per Harald Ninive / Olav Gravir Imenes1713111354
24Olve Iversen Hølaas / Sigmund Vinje1515121254
28Anne Beate Putten / Silje K.H. Trøen1313141353
29Tom Flaten / Kjetil Hofstad1216111352
29Svein Erik Gransjøen / Jørn Gulbrandsen1413121352
29Iver Helmo / Kristin Leifsdatter1313131352
29Kristian V. Kvamsøe / Nils-Olav Hole1611151052
29Aldona Szczepanska / Eirik Bäcklund1612141052
34Espen Iversen / Eskil Åsmul1511131251
35Jan-Egil Aakernes / Brage Askeli1511121250
35Hilde Arholm / Glenn-Peter Sætre179121250
35Fredrik Methi / Sigbjørn Snørteland1212121450
35Harald Andreas Velsand / Linn Mari Velsand141291550
35Egil Østli / John Ivar Østby161115850
40Jarle Enerud / Frode Myhra1013141249
40Andreas Meyer Winnem / Christian Grindvold Lie1311111449
42Johan Blakkisrud / Atle Nordheim1111131247
43Mari Langer Asland / Tore Simonsen151191146
43Øystein Guneriussen / Jan Olav Nilssen1111101446
43Christer Wennersten / Klaus De Vibe1213101146
46Bjørn Tore Øren / Silje Victoria Kleivdal141111945
47Anlaug Frydenlund / Lea Hiorth139101244
47Johannes Hoggen / Morten B. Hæhre121281244
49Rolf Groven / Anne Karine Thorsrud865726