FORUM

ARRANGEMENTER

Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM og OL VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater par NM 2021

Vi gratulerer vinnerne Stig Sanner og Petter Jacobsen!

Lars Heggland og Thomas Kolåsæter nummer to, mens Espen Kibsgård og Bjørn Erik Lobben tok bronse.

Kampene om fjerdeplassen og sjetteplassen ble avgjort etter tiebreak.

#NavnR1R2R3R4Totalt
1Stig Sanner / Petter Jacobsen1919141971
2Lars Heggland / Thomas Kolåsæter1714191969
3Espen Kibsgård / Bjørn Erik Lobben1813172068
4Tore Heliks Van Dahl / Jon Strøm1616171665
5Mats Sigstad / Mette Thoresen Dybhavn1518141865
6Carl Magnus Skutle / Kristian Bergaplass1817131664
7Knut Heggland / Vegard Eikemo Sande1617131864
8Øystein Aadnevik / Dag Fjeldstad1415151862
Ole Martin Halck / Toril Opsahl1418121862
10Jørn Gulbrandsen / Svein Erik Gransjøen1417141661
11Arild Tørum / Jon Inge Kolden1612161660
Geir H. Kristiansen / Petter Kjær1319141460
Aldona Szczepanska / Eirik Bäcklund1616131560
14Hilde Torp Solbakken / Dag Olav Rønning1215131656
15Marte Stang Midttun / Eivind Moskvil1118131355
16Per Harald Ninive / Andreas Winnem1116111250
17Jan Egil Aakernes / Odd Rune Heggheim121515749
Andreas B. Schei / Cecilie Fjeldvær1116121049
19Ivar Areklett / Jone Frafjord147131448
20Øyvind Pedersen / Jan Erik Killengreen141091447
21Tarald Bjørdal Langan / Gaute Rannem Johansen129111345
22Geir Nese / Lars Erik Brandt Rustad111291244
23Andreas Kolle / Glenn-Peter Sætre910121041
Jarle Kvåle / Truls Flatberg121011841
25Aksel Mygland / Espen Iversen910101140
Egil Østli / Håkon Sandholt91291040
27Tom Flaten / Kjetil Hofstad91210839
28Bjørn Ivar Bakke / Alexander Vik1299838
29Nils-Olav Hole / Kristian Kvamsøe7991237
30Christer Wennersten / Klaus de Vibe9971136
31Olav Nedrebø / Pekka Wendelin Mykkeltvedt1169935
Trond Stabell / Eli Rogneby71011735
33Knut Lekvam / Sone Østebrøt9810734
34Jo Fougli / Eli Fougli9108532
35Eva Morken Endresen / Arne Mosaker5108730
Ole Trond Herredsvela / Wilhelm Lund6108630
37Kristin Leifsdatter / Iver Helmo796628
38Petter Varhaug / Arne Bill867627
39Anne Beate Putten / Silje K.H. Trøen478726
40Gerd Lindø Johnsen / Åse Knudsen985325
41Ulf Tannæs-Fjeld / Roald Lund Fleiner568423
42Anlaug Frydenlund / Tia Hardy2106422