FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2019 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater par NM 2019

Vi gratulerer vinnerne Thomas Kolåsæter og Lars Heggland, som ble mestere for tredje år på rad!

Tore Heliks van Dahl og Jon Strøm ble som i fjor nummer to, mens Mats Sigstad og Mette Thoresen Dybhavn tok bronse etter å ha slått Øystein Aadnevik og Dag Fjeldstad i tiebreak.

#NavnR1R2R3R4Totalt
1Lars Heggland/Thomas Kolåsæter2124222188
2Tore Heliks Van Dahl/Jon Strøm1922241984
3Mats Sigstad/Mette Thoresen Dybhavn2121201981
4Øystein Aadnevik/Dag Fjeldstad2120202081
5Ole Martin Halck/David Tørre Asprusten2118231880
6Odd Rune Heggheim/Vegard Eikemo Sande2017212179
7Stig Sanner/Harald Aastorp1922191979
8Jon Inge Kolden/Arild Tørum1920231678
9Trine Aalborg/Lasse Midttun1720211876
9Geir H. Kristiansen/Petter Kjær1918231676
11Lars Matti Årvold/Ingrid Sande Larsen1918191975
11Bjørn Erik Lobben/Espen Kibsgård1919211675
11Dag Olav Rønning/Hilde Torp Solbakken1819211775
14Martha Gjelseth/Erik Hatlø1721211574
15Brage Nordgård/Knut Heggland1818211673
16Asbjørn Arntzen/Steinar Johannessen1820181672
16Petter Jacobsen/Arne Blakkisrud2115201672
18Eirik Bäcklund/Aldona Szczepanska1519191669
18Truls Flatberg/Andreas B. Schei1718191569
18Espen Iversen/Eskil Åsmul1914201669
21Rune Hallbjørn Jensen/Finn Eivind Slungård1716211468
22Øyvind Pedersen/Jan Erik Killengreen1717201367
22Karen Skjånes/Ingo Matzat2114181467
22John Ivar Østby/Egil Østli1717171667
25Svein Erik Gransjøen/Jørn Gulbrandsen1717201266
26Terje Røsand/Ivar Berg1616171665
27Marit Andersen/Håkon Sandholt1715191364
27Frode Solum/Tore Fossheim1715191364
29Jarle Kvåle/Lars Lone Rasmussen1713181462
29Olav Nedrebø/Pekka Wendelin Mykkeltvedt1416171562
29Per Harald Ninive/Olav Gravir Imenes1815161362
32Tom Flaten/Kjetil Hofstad1715141258
32Thomas Iversen/Oddbjørn Sørøy1613131658
34Silje Kleivdal/Bjørn Tore Øren1213191256
35Bjørn Bakke/Magnus Strand Hauge1314161255
35Niklas Jakob Søberg/Tollef Bjerkrheim1313171255
37Kristin Leifsdatter/Iver Helmo1513161054
37Johan Blakkisrud/Atle Nordheim1613141154
39Vemund Svendsen/Brit Luktvasslimo Nyfors1510171153
39Andreas Meyer Winnem/Petter Varhaug1510181053
39Jone Frafjord/Sylvia Johnsen1514141053
42Tobias Flatin/Cato Setsaa1314151052
43Ivar Areklett/Jan Gunnar Fredriksen141316851
43Nils-Olav Hole/Kristian Kvamsøe1312141251
43Christer Wennersten/Klaus De Vibe157131651
46Ulf Tannæs-Fjeld/Roald Lund Fleiner11149842
47Hilde Arholm/Glenn-Peter Sætre10813940
47Silje Trøen/Anne Beate Putten14911640
49Anlaug Frydenlund/Lea Inger-Helene Hiorth11911839
50Rolf Groven/Anne Karine Thorsrud1077529