FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater par NM 2018

Vi gratulerer vinnerne Thomas Kolåsæter og Lars Heggland, som forsvarte seieren fra 2017!

Tore Heliks van Dahl og Jon Strøm ble nummer to etter å ha slått Øystein Aadnevik og Dag Fjeldstad på tiebreak.

#NavnR1R2R3R4Tot
1Lars Heggland / Thomas Kolåsæter1919171974
2Tore Heliks Van Dahl / Jon Strøm1420151665
3Øystein Aadnevik / Dag Fjeldstad1416152065
4Stig Sanner / Harald Aastorp1218161561
5Knut Heggland / Brage Nordgård1417111860
6Ole Martin Halck / Toril Opsahl1316141659
7Bjørn Erik Lobben / Espen Kibsgård1115151556
7Eivind Moskvil / Ingrid Sande Larsen1315141456
7Rune Hallbjørn Jensen / Finn Eivind Slungård1116141556
7Vegard Eikemo Sande / Odd Rune Heggheim1116151456
11Mats Sigstad / Jan-Egil Aakernes1116141253
12Jarle Kvåle / Knut Bonan1116101350
12Jon Inge Kolden / Arild Tørum814141450
14Pekka Wendelin Mykkeltvedt / Olav Nedrebø1310121449
15Carl Magnus Skutle / Tarald Bjørdal Langan1014121248
16Egil Østli / John Ivar Østby1014121147
17Arne Blakkisrud / Petter Jacobsen111511946
18Tom Flaten / Kjetil Hofstad111391245
19Cecilie Fjeldvær / Andreas B. Schei121391044
20Eirik Bäcklund / Mats Bergstrøm11149943
21Øyvind Pedersen / Jan Erik Killengreen111361242
22Asbjørn Arntzen / Martha Gjelseth101210941
23Marte Stang Midttun / Lars André Gundersen10148739
24Arild Holme / Erik Hatlø71561038
24Hilde Arholm / Lars Matti Årvold9147838
26Håkon Sandholt / Iver Helmo7139837
26Terje Røsand / Ivar Berg101011637
28Ivar Areklett / Karen Areklett Vikingstad9108936
28Harald Groven / Øystein Almås71181036
30Ole-Christian Bråten / Kim Irgens Casen7811935
31Mads Wigdahl Sveia / Hilde Torp Solbakken91010534
32Petter Varhaug / Vemund Svendsen51041231
33Kristian V. Kvamsøe / Nils-Olav Hole966930
34Hilde Johansen / Frode Abrahamsen9106429
35Britt Johnsen / Marius Nilsen665724
36Hans Arne Forseth / Jørgen Bøyum Frøyen386421
37Gerd Lindø Johnsen / Ole Kvamme384520
38Silje Trøen / Anne Beate Putten354517