FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater par NM 2017

Vi gratulerer vinnerne Thomas Kolåsæter og Lars Heggland!

Tore Heliks van Dahl og Jon Strøm ble nummer to mens Ole Martin Halck og Toril Opsahl tok tredjeplassen.

#NavnR1R2R3R4Tot
1Thomas Kolåsæter/Lars Heggland2122142178
2Tore Heliks Van Dahl/Jon Strøm2021171674
3Ole Martin Halck/Toril Opsahl1821141669
4Espen Kibsgård/Bjørn Erik Lobben1916181568
5Knut Heggland/Brage Nordgård2016141565
6Petter Kjær/Geir H. Kristiansen1815151664
7Trine Aalborg/Lasse Midttun1721121464
8Finn Eivind Slungård/Rune Hallbjørn Jensen1417141762
8Vegard Eikemo Sande/Odd Rune Heggheim1816111762
10Dag Olav Rønning/Hilde Torp Solbakken1418141460
11Truls Flatberg/Arild Tørum202061359
11Espen Iversen/Eskil Aasmul1517121559
11Øystein Aadnevik/Jan-Egil Aakernes1918111159
14Jone Frafjord/Ivar Areklett1515151358
14Erik Hatlø/Arild Holme1916101358
16Mats Sigstad/Mette Thoresen Dybhavn181771456
16Svein Erik Gransjøen/Jørn Gulbrandsen161791456
18Eirik Bäcklund/Aldona Szczepanska1516101455
19Jon Inge Kolden/Lars Lone Rasmussen171781254
20Øyvind Pedersen/Jan Erik Killengreen161781253
21Geir Horvik/Petter Jacobsen1414121252
21Marte Stang Midttun/Lars André Gundersen1516101152
23Eivind Kaisen/Eva Endresen1513111150
24Terje Røsand/Ivar Berg1413101148
24Carl Erik Øveraasen/Per Harald Ninive141591048
26Kristian Kvamsøe/Nils-Olav Hole149121045
26Morten B. Hæhre/Johannes Hoggen131651145
28Åsmund Eide Gjøystdal/Tom Flaten121551244
28Christer Wennersten/Klaus de Vibe131381044
28Petter Varhaug/Arne Bill141181144
31Christian Thorn/Thomas Iversen14129843
32Pekka Wendelin Mykkeltvedt/Olav Nedrebø10149942
32Niklas Jakob Søberg/Tollef Bjerkrheim12176742
34Else Margrethe Sandeggen/Arve Tronstad121071039
35Hilde Arholm/Glenn-Peter Sætre12971038
36Kari Kristin Allum/Odd Bjerke Engerjordet11126736
37Håkon Lyng/Hans Arne Forseth5137833
37Inger Anita Pedersen/Erik Lobben9117633
39Tobias Frey Sjølund/Kirsten Bjørhovde964625