FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater par NM 2016

Vi gratulerer vinnerne Geir H. Kristiansen og Petter Kjær!

Thomas Kolåsæter og David Tørre Asprusten ble nummer to, mens Eivind Moskvil og Ingrid Sande Larsen tok tredjeplassen på tiebreak-spørsmål.

#NavnR1R2R3R4Tot
1Geir H. Kristiansen / Petter Kjær2320232389
2Thomas Kolåsæter / David Tørre Asprusten2221202285
3Eivind Moskvil / Ingrid Sande Larsen2320202184
4Tore Heliks Van Dahl / Jon Strøm2023182384
4Øystein Aadnevik / Dag Fjeldstad2021212284
6Ole Martin Halck / Toril Opsahl2222172283
7Stig Sanner / Harald Aastorp2319172180
8Asbjørn Arntzen / Steinar Johannessen1920162277
9Hans Martin Asheim / Magnus Andresen Solhjell2117182076
10Eskil Åsmul / Espen Ivar Wiborg Hardy iversen2021151975
10John Ivar Østby / Egil Østli1820142375
10Karen Skjånes / Truls Flatberg2018172075
10Lars Matti Årvold / Brage Nordgård2218161975
14Vegard Eikemo Sande / Odd Rune Heggheim1920142174
15Finn Eivind Slungård / Rune Hallbjørn Jensen2118132173
16Aldona Szczepanska / Eirik Bäcklund1919151972
16Hilde Torp Solbakken / Dag Olav Rønning1918132272
16Ivar Areklett / Jan Gunnar Fredriksen1718142372
19Eva Endresen / Eivind Kaisen2019131971
19Terje Røsand / Ivar Berg2117132071
19Øyvind Pedersen / Jan Erik Killengreen1820161771
22Arne Blakkisrud / Petter Jacobsen1917151970
22Marte Stang Midttun / Lars André Gundersen2015142170
24Espen Kibsgård / Bjørn Erik Lobben1717161969
24Jørn Gulbrandsen / Svein Erik Gransjøen1516191969
24Mats Sigstad / Mette Thoresen Dybhavn1816152069
24Tarald Bjørdal Langan / Tom Flaten1619151969
28Arild Holme / Erik Hatlø1720151668
29Tore Fossheim / Frode Solum1816151867
30Tollef Bjerkrheim / Niklas Jakob Søberg1718131765
31Per Harald Ninive / Jan Egil Aakernes1715141864
31Øystein Guneriussen / Jan Olav Nilssen1614132164
33Thomas Iversen / Christian Thorn1617121661
34Iver Helmo / Carl Erik Øveraasen1914131460
34Jarle Enerud / Frode Myhra1517131560
34Willy Erland / Inger Anita Pedersen181591860
37Arve Tronstad / Finn Arve Guttormsen1814101658
37Kari Allum / Else Sandeggen1415131658
37Leif-Atle Heen / Magnus Ledang Husøy1513121858
40Jarle Kvåle / Lars Lone Rasmussen1011191757
41Christer Wennersten / Klaus de Vibe1615111254
41Olav Nedrebø / Pekka Wendelin Mykkeltvedt1613101554
41Tom Byberg Torstensen / Jørgen Skjånes1215131454
44Cato Setsaa / Tobias Flatin1710111553
44Ole Jørgen Sem / Torbjørn Barslett161381653
46Britt Johnsen / Gerd Lillian Johnsen1314111250
46Morten B. Hæhre / Johannes Hoggen121481650
48Atle Nordheim / Johan Blakkisrud1313101349
49Harald Andreas Velsand / Roar Ruth141091548
49Lea Hiorth / Anlaug Frydenlund1212131148
51Marit Andersen / Kristin Leifsdtr Lindbach111191647
52Solgunn Landro Asprusten / Tarjei Tørre Asprusten101151137
52Sonja Sirnes / Just Thomas Hiorth Misund1299737
52Håkon Lyng / Hans Arne Forseth7681132