FORUM

ARRANGEMENTER

Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM og OL VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater NC 21 2018

NC 21 2018 – Allmenn

Vi gratulerer Thomas Kolåsæter med seieren i runde 21 av Norgescupen i quiz 2018! Stig Sanner tok andreplassen, mens Ole Martin Halck ble nummer tre.
Forfatter: Ivar Areklett

PlassNavnGeografiFinkulturHistorieNatur&VitenskapSportLivsstilPopulærkulturSamfunnPoeng
1Thomas Kolåsæter2027232619232126185
2Stig Sanner2522242519181924176
3Ole Martin Halck2222202722211920173
4Dag Olav Rønning2426222119191918168
5Øystein Aadnevik2124232520181614161
6Mats Sigstad2819221917171621159
6Dag Fjeldstad2224201716201822159
6Jon Inge Kolden2320231924191516159
9Finn Eivind Slungård2221212017181820157
10Eivind Moskvil2422231617191916156
11Espen Kibsgård2321181716182016149
12Eskil Åsmul2318171818161618144
13Jørn Gulbrandsen2018151619191517139
13Tom Flaten2214211616131225139
15Øyvind Pedersen2016181715171520138
16Brage Nordgård1418171813182019137
17Lars Matti Årvold2015171524171414136
17Stian Sundbø1418131821171520136
19Rune Hallbjørn Jensen2015191717151715135
20Jan Erik Killengreen1514201415132021132
21Arild Tørum1616221314171914131
22Jarle Kvåle1716151720161414129
23Svein Erik Gransjøen1713171315171620128
23Terje Røsand2217141911161514128
25Marte S Midttun1320131316191911124
26Vemund Svendsen1714121215231612121
27Sigmund Straumsnes1318171610141814120
28Per Harald Ninive201181718161613119
29Aksel Mygland1717141211161416117
30Andreas Winnem2013132110151013115
30Willy Erland161716129161118115
32Åsmund Eide Gjøystdal221418117171013112
33Hans Arne Forseth2010141013151214108
34Brit Nyfors1313151310151018107
35Jon Einar Heidenberg1413141213151015106
36Marit Andersen111911114161319104
37Kristian Kvamsøe121591310161414103
38Harald Groven1016141741561597
39Hilde Arholm1114157615121696
40Fredrik Methi141012131112111295
41Kjetil Hofstad18915951481593
42Svein Gule17121381097682
43Karl Henry Jacobsen51198496759

I parkonkurransen vant duoen Sveia og Solbakken. Vi gratulerer!

PlassNavnGeografiFinkulturHistorieNatur&VitenskapSportLivsstilPopulærkulturSamfunnPoeng
1MW Sveia/HT Solbakken1017201413182020132
2P Varhaug/L Bergersen1311121123191313115
3E Halvorsen/Ø Johnsen1115131114171514110