FORUM

ARRANGEMENTER

Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM, OL og UQC VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater lag NM 2022

Vi gratulerer Nerder av Stål som vinnere av NM i quiz for lag! Etter en tett konkurranse sikret laget seieren med en sterk sisterunde. Tryggve Grans Skiskole gikk seierende ut av kampen om andreplassen etter tiebreak mot Lille Planet. Også plasseringene 6-8 ble fastsatt etter tiebreak.

Nerder av Stål besto av Øystein Aadnevik, Dag Fjeldstad, Vegard Eikemo Sande, Odd Rune Heggheim og Jan-Egil Aakernes.

Tryggve Grans Skiskole besto av Fredrik Methi, Johan Blakkisrud, John Ivar Østby, Harald Aastorp og Stig Sanner.

Lille Planet besto av Mats Bergstrøm, Tore Heliks Van Dahl, Ole Martin Halck, Bjørn Erik Lobben og Jon Strøm.

#LagR1R2R3R4R5Sum
1Nerder av Stål191820151789
2Tryggve Grans Skiskole182118141485
3Lille Planet191718141785
4Frekk Taco!152019151584
5Fyrbøterlogen181519151683
6El diablo en el ojo171617141882
7De navnløse171818121782
8Memento Mori171818111882
9Tøygrisen Timotei171717131781
9Folkeaksjonen191716131681
11INGEN HER ER MINE VENNER191718111479
12Ureint Kanttreff171317171377
12Gjøvik/Raufoss161616141577
12Kviss Kviss Bang Bang191715121477
15Kvintessensen131718131475
16Talking Radioheads131619121373
17Definite maybes141417131371
18Nor-Å-Ne161116111468
18Men at Work141215131468
18Optimistene131117141368
21Constitutionen131314121567
21Gutæne151311121667
21De Vilde Roser161216111267
21Bygdedyrebeskyttelsen141116121467
25One of Us Cannot Be Wrong16915131366
26Veni Vidi Quizi161412101264
27O'Reilly's Oldtimers141213101463
28LAG 7624141210111158
29Quizzleblowers101112111155
30de Gule13111281054
31Heltinner1311128852
32Whisky-leaks1210126949