FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2020 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM og OL VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater lag NM 2021

Vi gratulerer Lille Planet med lagets tredje tittel på rad!

Vinnerlaget bestod også i år av Tore Heliks Van Dahl, Jon Strøm, Mats Bergstrøm, Bjørn Erik Lobben og Ole Martin Halck.

I likhet med 2019 gikk sølvet til El Diablo en el Ojo, denne gangen etter tiebreak om andreplassen. Laget bestod av Aldona Szczepanska, Thomas Kolåsæter, Eirik Bäcklund, Jim Isaksen og Jan Amundsen.

Tredjeplassen gikk til Frekk Taco. Laget bestod av Carl Magnus Skutle, Tarald Bjørdal Langan, Kristian Bergaplass, Gaute Rannem Johansen og Mats Sigstad.

#NavnR1R2R3R4R5Totalt
1Lille Planet192015171990
2El diablo en el ojo172116141684
3Frekk Taco!172015161684
4Nerder av Stål171715151680
5Kvintessensen181615131678
6David mot Goliat161614101773
7Talking Radioheads171412141471
8Definite Maybes181612111370
9De navnløse131812131268
10Fyrbøterlogen161511101567
Memento Mori151613101367
12Folkeaksjonen121410131261
13Kviss Kviss Bang Bang1412119854
14Det sixtinske kartell1112991152
15Trivialterapeutene912991251
Ureint Kanttreff1512761151
17Gjøvik/Raufoss111397848
18Qbein107681041
The Bush Administration11868841
20Raude bilar er raskare enn kvite13985439
21Bygdedyrebeskyttelsen98651038
22Subrosa10666937
23Optimistene8957635
24de Gule11844633
25Flogved7746630
Hipp Hurra Kølle!7645830
27E for idiot44310324
Quizter Sjögren og Fettminken6338424
29Fossmarx7634222