FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2019 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater lag NM 2019

Vi gratulerer laget Lille Planet som forsvarte fjorårsseieren!

Vinnerlaget bestod også i år av Tore Heliks Van Dahl, Jon Strøm, Mats Bergstrøm, Bjørn Erik Lobben og Ole Martin Halck.

Som i fjor gikk sølvet til El Diablo en el Ojo, bestående av Aldona Szczepanska, Thomas Kolåsæter, Eirik Bäcklund, Jim Isaksen og Lars André Gundersen.

Også på tredjeplass fikk vi samme lag som i 2018. Den tok Tryggve Grans skiskole, med Arne Blakkisrud, John Ivar Østby, Stig Sanner, Harald Aastorp og Ingrid Sande Larsen på laget.

#NavnR1R2R3R4R5Tot
1Lille Planet1921222218102
2El Diablo en el ojo2022201820100
3Tryggve Grans skiskole202219201798
4Nerder av Stål192117192096
5David mot Goliat192119161590
6Fyrbøterlogen182019161689
7Kvintessensen161820131986
8I dårligste laget191815171685
9Memento Mori182217131484
10Nor-Å-Ne171916161482
10Definite Maybes171815171582
10Gjøvik/Raufoss171817171382
10Frekk Taco152115151682
14Talking Radioheads161919151281
14Tøygrisen Timotei141918171381
16Ingen her er mine venner161520161279
17Ingen fra Varteig151516141878
18Folkeaksjonen101816161171
19Ureint Kanttreff121714121267
20Levon Helm121614111265
21One of Us Cannot Be Wrong131713101164
22The answering machine14141314863
23Blåbærslang12131291561
24Kviss Kviss Bang Bang12141511860
24Bygdedyrebeskyttelsen121412111160
26Vestlandsfanden101513111059
27De Vilde Roser12131311958
28Men at work1413148857
28Trivialteraputene13141071357
30Svinesundbrigaden9161111855
30Konstitusjonen121111111055
30The Quizzleblowers12121191155
33Plukk og bland11121112652
33Tempo Corvette10111311752
35de Gule5121191249
36The Flamencodancers of Death31698743
37Heltinner58911740