FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater lag NM 2018

Vi gratulerer Lille Planet med lagets andre NM-tittel!

Vinnerlaget bestod av Tore Heliks Van Dahl, Jon Strøm, Mats Bergstrøm, Bjørn Erik Lobben og Ole Martin Halck.

Andreplassen gikk til fjorårsvinner El Diablo en el Ojo, bestående av Aldona Szczepanska, Thomas Kolåsæter, Eirik Bäcklund, Jim Isaksen og Lars André Gundersen.

På tredjeplass kom Tryggve Grans skiskole med Arne Blakkisrud, John Ivar Østby, Stig Sanner, Harald Aastorp og Ingrid Sande Larsen på laget.

#NavnR1R2R3R4R5Tot
1Lille Planet181819191488
2El Diablo en el Ojo171617151681
3Tryggve Grans skiskole161415171577
4Kvintessensen151317171577
4Nerder av Stål141518141677
6Nor-Å-Ne181414151374
7Fyrbøterlogen201414141072
8David mot Goliat141312151670
9Tøygrisen Timotei151412131064
10De navnløse101210131055
11Frekk Taco!1410713953
12Folkeaksjonen159712851
13The Bush Administration137881147
14Flingkattene1167101246
14Memento Mori13979846
16Trivialterapeutene71379945
17Snabelterapeutene109107743
18Ureint Kanttreff97612640
19Flamenco Dancers of Death8968839
19Levon Helm97711539
21Svinesundbrigaden76810738
22Kviss Kviss Bang Bang12759437
23Brummende ponni10567634
24de Gule8626628
25Laikas venner4548526
26Raude bilar er raskare enn kvite7358225