FORUM

ARRANGEMENTER

Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM, OL og UQC VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Resultater individuelt NM 2022

Ole Martin Halck gikk for første gang av med seieren i den individuelle klassen i quiz-NM! Med fire sterke runder holdt han de nærmeste konkurrentene på god avstand, og etter finalespørsmålene var han hele seks poeng foran Mats Sigstad, som tok andreplassen etter tiebreaket mot Lars Heggland.

Sigbjørn Snørteland vant juniorklassen foran Jonatan Hetland, mens Narve Gilje Nordås tok tredjeplass.

Beste debutant ble Per Arne Kalbakk.
Klatreprisen gikk til Øyvind Pedersen.

Vi gratulerer!

#JuniorDebutantNavnR1R2R3R4SumFinaleTotalt
1Ole Martin Halck2220201375378
2Mats Sigstad2116191268472
3Lars Heggland2018171267572
4Stig Sanner2019171268270
5Dag Fjeldstad2013171666369
6Thomas Kolåsæter2014171364468
7Fredrik Methi2115151263
7Dag Olav Rønning1816161363
7Knut Heggland211617963
10Andreas B. Schei1915171162
11Finn Eivind Slungård1916161061
11Arild Tørum191518961
13Jon Inge Kolden1516161360
13Eirik Bäcklund1716171060
13Andreas Meyer Winnem1817151060
16Jørn Gulbrandsen2113151059
16Tore Heliks Van Dahl2014151059
16Carl Magnus Skutle2015141059
19Geir H. Kristiansen201415958
19Øystein Aadnevik1715161058
19Asbjørn Arntzen1914141158
19Øyvind Pedersen1914151058
23Bjørn Erik Lobben181317957
24Karen Skjånes1712131456
24Eskil Åsmul1712171056
26Aksel Mygland1513171055
26Per Harald Ninive171416855
28Nils-Olav Hole191314753
29Tarald Bjørdal Langan1512151052
30Kristian V. Kvamsøe191212851
30Sigmund Vinje161314851
30Jo Fougli161414751
30Lars Espen Fulke Oppedal161314851
30Vemund Svendsen1710131151
35xPer Arne Kalbakk151412950
35Marte Stang Midttun1511141050
35Anne Beate Putten141491350
35Erik Hatlø1812101050
35John Ivar Østby151215850
35Truls Flatberg171313750
35Morten Haave1313141050
42Eva Endresen151314749
42Brage Nordgård201010949
42Tom Flaten1613101049
42Jone Frafjord171213749
42Jan Erik Killengreen1413111149
47Marit Andersen171113748
47Åsmund Eide Gjøystdal171013848
49Ørjan Sagvolden151512547
49Jarle Enerud181313347
51Toril Opsahl151411646
51Jarle Kvåle151016546
51Kjetil Hofstad91513946
51Petter Jacobsen191110646
55xSigbjørn Snørteland161212545
55Svein Erik Gransjøen141212745
55Håkon Sandholt141012945
55Frode Myhra171010845
59Geir Horvik18109744
60xJonatan Hetland15712943
60xJohn Engebretsen141111743
60Jan-Egil Aakernes161110643
60Arild Holme151112543
64xxNarve Gilje Nordås14913642
64Morten B. Hæhre111012942
64Øystein Almås151010742
67xxBendik Bull-Hansen14109841
67Harald Groven71312941
69Anlaug Frydenlund12713840
70Willy Erland14911539
71xxBrage Askeli15610738
72Inger Anita Pedersen13910537
72Svein Gule13117637
72Espen Iversen14710637
75Gerd Lillian Lindø Johnsen11127636
76xØystein Skagen Hammerstad9813535
77Kristin Leifsdatter11104934
78xOlav Arne Gilstad10109433