FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2020 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM og OL VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Quiz-VM 2021 – Analyse

Under følger analyse av besvarelsene av alle de norske deltakerne i årets VM i quiz. Analysen er basert på alle de 240 spørsmålene, så totalsummen til deltakerne stemmer ikke overens med den offisielle resultatlista, hvor dårligste kategori strykes.

Spilleranalyse

NavnPoengV-117L-123SoloDuoTrio4ereV-poeng
Thomas Kolåsæter15451103146616,64
Ole Martin Halck14840108031512,87
Geir H. Kristiansen14238104014512,19
Tore Heliks Van Dahl1303892112511,91
Jon Inge Kolden1253293012510,10
Lars Heggland1202694201110.11
Carl Magnus Skutle1192792202310.48
Arild Tørum1172790131310.40
Espen Kibsgård115259000418,92
Mats Sigstad113268710148,92
Eivind Moskvil112219101138,05
Dag Olav Rønning10399400116,17
Øystein Aadnevik102237902128,27
Andreas B. Schei99148500206,12
Bjørn Erik Lobben94118300115,58
Kristian Kvamsøe9288401115,75
Aksel Mygland7837500003,57
Eskil Åsmul7747300013,60
Andreas Winnem7346910004,15
Marte Stang Midttun7117000003,14
Taral Guldahl Seierstad71106100114,08
Bjørn Tore Øren7056500013,38
Karen Skjånes7046600003,22
Jørgen Skjånes6876100003,48
Fredrik Methi6736401003,49
Espen Iversen6666000003,44
Toril Opsahl6646200103,11
Ørjan Sagvolden6155611004,23
Ivar Areklett5875100002,87
Sonja Sirnes5735400002,64
Aldona Szczepanska5674901003,47
Geir Horvik5335000002,22
Morten Bjerkelund4683800033,07
Erlend Skjetne4554000022,35
Lea Hiorth4524300001,97
Jan Olav Nilssen4424200001,94
Silje Kleivdal4304300001,69
Svein Gule4224000011,94
Lars Erik Brandt Rustad4123900001,66
Kristian Holen Danielson3323100011,80
Nils Skjelstad3003000001,00

Forklaring: Poeng = oppnådde poeng; V-x = poeng på de vanskeligste x spørsmålene; L-y = poeng på de letteste y spørsmålene; Solo = antall solopoeng; tilsvarende for duo- trio- og firerpoeng; V-poeng = vanskelighetsvektede poeng, dvs hvis hvert spørsmål ga ett poeng på deling mellom spillerne som svarte riktig.

Spørsmålsanalyse

Av de totalt 240 spørsmålene var det 16 som ingen norske deltakere greide. Ti av spørsmålene var nesten like vanskelig og ga såkalte solopoeng. Lars Heggland og Carl Magnus Skutle sikret seg to slike hver. I tillegg hadde Thomas Kolåsæter, Tore Heliks Van Dahl, Ørjan Sagvolden, Mats Sigstad, Arild Tørum og Andreas Winnem hadde alle ett.

Spørsmålet som i størst grad favoriserte den øvre halvdelen var spørsmålet om kallenavnet på den kinesiske keiseren Huangdi.

NrSpmRettT-19B-22T-favHvem
1Kul-13519163
2Kul-2151147
3Kul-32819910
4Kul-4231587
5Kul-511835
6Kul-62916133
7Gammelt arabisk universitet1101Lars Heggland
8Kul-87523
9Karikatur- og satiretegner4404Arild Tørum/Carl Magnus Skutle/Geir H. Kristiansen/Lars Heggland
10Kul-103017134
11Kul-115505
12Kul-121514113
13Kul-133619172
14Bueskytter i kinesisk mytologi3211Lars Heggland/Taral Guldahl Seierstad/Thomas Kolåsæter
15Kul-152717107
16Kul-162111101
17Kul-173619172
18Kul-187707
19Kul-1911835
20Amerikansk kunstner4404Espen Kibsgård/Jon Inge Kolden/Mats Sigstad/Tore Heliks Van Dahl
21Tysk-sveitsisk kunstner2202Thomas Kolåsæter/Øystein Aadnevik
22Kul-22111019
23Kul-233618180
24Kul-248624
25Kul-251412210
26Bronsestatue i New York5413
27Kunstner fra Venezuela0000
28Kul-28201192
29Kul-291111011
30Kul-306606
31Und-1401921-2
32Und-2151239
33Und-33016142
34Und-4191367
35Und-5181174
36Und-6391920-1
37Und-72212102
38Und-8141046
39Und-9181082
40Und-10131037
41Opera med ulike dyr0000
42Italiensk sanger med kort artistnavn3303Andreas B. Schei/Geir H. Kristiansen/Ole Martin Halck
43Und-1314862
44Und-14121028
45Låtskriver i forhold med Susan Horton5413
46Und-163218144
47Und-1713853
48Und-18171165
49Langvarig opera3211Dag Olav Rønning/Tore Heliks Van Dahl/Toril Opsahl
50Und-202816124
51Und-219725
52Und-22261798
53Hardrock-supergruppe0000
54Britisk-indisk artist5413
55Und-258624
56Fransk komponist i mellomkrigstiden0000
57Und-27151055
58Und-283317161
59Und-2911835
60Und-301815312
61His-11915411
62His-29909
63Fraksjon fra huset Orléans2202Arild Tørum/Kristian Kvamsøe
64His-42719811
65Svensk statsmann7707
66Serie med militære konflikter5505
67His-7141046
68His-8401921-2
69His-93419154
70His-10401921-2
71Folk som hadde Salitis som konge2202Geir H. Kristiansen/Ole Martin Halck
72His-12351718-1
73His-131313013
74Korsikansk helt5505
75His-157615
76Dronning over massageterne2202Arild Tørum/Thomas Kolåsæter
77Kinesisk nomadefolk1101Lars Heggland
78His-182916133
79Spansk diktator 1939-1975411922-3
80His-208808
81Periode i Sri Lankas historie0000
82His-22261798
83His-2310642
84Sørafrikansk antiapartheidaktivist0000
85His-258532
86His-263518171
87His-271212012
88His-288716
89His-297615
90His-30171165
91Med-19633
92Med-2181358
93Med-36514
94Pulitzervinnende journalist og forfatter0000
95Med-5231679
96Med-62111101
97Med-72918117
98Med-83018126
99Tidligere offisielt språk i Canada4312Erlend Skjetne/Geir H. Kristiansen/Jon Inge Kolden/Tore Heliks Van Dahl
100Med-10231587
101Med-1112660
102Kallenavn på karakter i filmen Porky's4312Carl Magnus Skutle/Eskil Åsmul/Jon Inge Kolden/Kristian Holen Danielson
103Med-137707
104Dramafilm fra 2020 med tittel på fire ord3303Eivind Moskvil/Espen Kibsgård/Kristian Kvamsøe
105Kvinnelig japansk forfatter0000
106Med-16191275
107Med-179817
108Tysk barnebokforfatter0000
109Med-1912752
110Med-202615114
111Farlig film med Jean Gabin og Erich von Stroheim3303Arild Tørum/Mats Sigstad/Thomas Kolåsæter
112Med-221613310
113Forfatter kjent for The Spanish Tragedy4404Arild Tørum/Ole Martin Halck/Thomas Kolåsæter/Tore Heliks Van Dahl
114Toni Morrisons debutroman202-2Aldona Szczepanska/Fredrik Methi
115Med-253519163
116Tyrkisk forfatter5505
117Thailandsk skuespiller4404Geir H. Kristiansen/Kristian Kvamsøe/Ole Martin Halck/Thomas Kolåsæter
118Tegneserie av Charles Burns2202Arild Tørum/Ole Martin Halck
119Med-29161064
120Tegneserie av Jacques Martin1101Arild Tørum
121Liv-1231495
122Liv-22010100
123Liv-3181358
124Liv-41569-3
125Liv-516972
126Liv-63819190
127Liv-71789-1
128Liv-82815132
129Liv-99725
130Liv-10391920-1
131Muslimsk teolog og filosof1101Carl Magnus Skutle
132Liv-12301317-4
133Liv-13351718-1
134Syndrom som skyldes feil på kromosom 152110Eivind Moskvil/Ørjan Sagvolden
135Fransk-amerikansk designer5505
136Liv-161211110
137Liv-17201376
138Liv-183518171
139Fordypning i øyets gule flekk1101Mats Sigstad
140Kreolsk matrett0000
141Liv-211257-2
142Liv-228532
143Verk av Mary Blair523-1
144Kvinnelig ytterplagg i antikken3303Espen Kibsgård/Jon Inge Kolden/Thomas Kolåsæter
145Liv-2511927
146Liv-26141046
147Subkultur i Kongo3303Carl Magnus Skutle/Geir H. Kristiansen/Øystein Aadnevik
148Stoff ofte brukt i regntøy og uniformer4312Dag Olav Rønning/Erlend Skjetne/Thomas Kolåsæter/Tore Heliks Van Dahl
149Liv-293015150
150Piercing gjennom underleppen1101Tore Heliks Van Dahl
151Vit-13118135
152Vit-23219136
153Vit-3161248
154Vit-43418162
155Italiensk lege som ga første beskrivelse av tyfus0000
156Vit-6171257
157Britisk nobelprisvinner i 19025505
158Legemiddel brukt som malariamedisin5505
159Vit-93418162
160Vit-10161156
161Annet navn på K-meson5505
162Vit-127707
163Vit-1313945
164Vit-14121028
165Vit-151814410
166Manuskript av Karl Marx0000
167Vit-177431
168Vit-18111019
169Vit-199725
170Vit-209725
171Lengste giftslange på den vestlige halvkule1101Andreas Winnem
172Lys type kalkstein4404Bjørn Erik Lobben/Ole Martin Halck/Thomas Kolåsæter/Tore Heliks Van Dahl
173Vit-2318990
174Gresk bokstav som gir navn til punkt på graf4220Bjørn Tore Øren/Eivind Moskvil/Taral Guldahl Seierstad/Thomas Kolåsæter
175Vit-256330
176Vit-269817
177Vit-27161156
178Plante fra Mellom- og Sør-Amerika2202Thomas Kolåsæter/Tore Heliks Van Dahl
179Vit-2912660
180Sommerfugl med generisk navn3303Carl Magnus Skutle/Espen Kibsgård/Thomas Kolåsæter
181Spo-13518171
182Spo-2734-1
183Spo-37523
184Spo-48808
185Latvisk skøyteløper3303Bjørn Erik Lobben/Jon Inge Kolden/Tore Heliks Van Dahl
186Spo-619910-1
187Spo-713761
188MLB-lag som spilte i Buffalo4312Arild Tørum/Jon Inge Kolden/Mats Sigstad/Morten Bjerkelund
189Spo-91714311
190NBA-lag med bl.a. Charles Barkley og Allen Iverson4312Jon Inge Kolden/Mats Sigstad/Morten Bjerkelund/Ole Martin Halck
191Spo-1113945
192Spo-12231587
193Spo-13171349
194Spo-14231679
195Begrep brukt om grunnteknikker i japansk kampsport0000
196Spo-169817
197Spo-177707
198Spo-18251697
199Spo-196606
200Spo-207707
201Koreansk kvinnelig golfspiller4312Carl Magnus Skutle/Geir H. Kristiansen/Morten Bjerkelund/Øystein Aadnevik
202Indisk cricketlegende med kallenavn "The Wall"1101Thomas Kolåsæter
203Spo-2313945
204President for Tokyos OL-komité0000
205Spo-257523
206Spo-263519163
207NFL-spiller fra New Orleans Saints5413
208Spo-286422
209Tidenes beste fotballspiller fra San Marino0000
210Spo-30321517-2
211Ver-1271899
212Ver-2361719-2
213Ver-31714311
214Ver-414954
215Californisk øy med kjemikalier3303Espen Kibsgård/Geir H. Kristiansen/Thomas Kolåsæter
216Ver-67523
217Høyde 1 km vest for Akropolis1101Carl Magnus Skutle
218Ver-810918
219Ver-92919109
220Ver-109541
221Ver-11151239
222Etiopisk elv med kort navn5413
223Ver-132717107
224Amerikansk nasjonalpark med regnskog4404Eivind Moskvil/Mats Sigstad/Ole Martin Halck/Thomas Kolåsæter
225Ver-15211569
226Ver-163719181
227Type himmellegeme som magnetarer tilhører5321
228Ver-1810826
229Ver-191814410
230Kenyansk nettsted0000
231Livreddende innretning fra 19824312Eivind Moskvil/Geir H. Kristiansen/Svein Gule/Øystein Aadnevik
232Ver-229633
233Kald, tørr vind i Sveits2202Jon Inge Kolden/Thomas Kolåsæter
234Bydel i Tokyo101-1Ørjan Sagvolden
235Ver-25251789
236Ver-268716
237Ver-27191367
238Fly med verdens største vingespenn2202Ole Martin Halck/Øystein Aadnevik
239Sveitsisk bilmerke3303Andreas B. Schei/Geir H. Kristiansen/Thomas Kolåsæter
240Ver-30401921-2

Forklaring: Nr = løpende spørsmålsnummer for hele quizen; Spm = spørsmåls-ID; Rett = antall spillere som svarte riktig; T-x = antall spillere av de øverste x som svarte riktig; B-y = antall spillere av de nederste y som svarte riktig; T-fav = i hvilken grad spørsmålet favoriserte toppen heller enn bunnen av tabellen (T-x minus B-y); Hvem = spillere med solo-/duo-/trio-/firerpoeng.

Beste par

Her ser vi at om Thomas Kolåsæter hadde fått med seg Geir H. Kristiansen, kunne de klart 187 av spørsmålene.

NavnPoeng
Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter187
Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter184
Arild Tørum+Thomas Kolåsæter182
Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter182
Lars Heggland+Thomas Kolåsæter182
Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter180
Jon Inge Kolden+Ole Martin Halck179
Carl Magnus Skutle+Thomas Kolåsæter177
Geir H. Kristiansen+Ole Martin Halck177
Eivind Moskvil+Thomas Kolåsæter175
Thomas Kolåsæter+Tore Heliks Van Dahl175
Andreas B. Schei+Thomas Kolåsæter174
Carl Magnus Skutle+Ole Martin Halck174
Kristian Kvamsøe+Thomas Kolåsæter174
Carl Magnus Skutle+Geir H. Kristiansen173
Dag Olav Rønning+Thomas Kolåsæter173
Geir H. Kristiansen+Jon Inge Kolden173
Mats Sigstad+Ole Martin Halck173
Geir H. Kristiansen+Tore Heliks Van Dahl172
Arild Tørum+Ole Martin Halck171
Espen Kibsgård+Ole Martin Halck171
Morten Bjerkelund+Thomas Kolåsæter171
Ole Martin Halck+Tore Heliks Van Dahl171
Karen Skjånes+Thomas Kolåsæter170
Thomas Kolåsæter+Øystein Aadnevik170

Beste trioer

Dersom Thomas og Geir hadde fått med seg Mats Sigstad både ville de potensielt kunne greid 199 spørsmål. Det samme kunne trioen Thomas, Jon Inge Kolden og Arild Tørum klart.

NavnPoeng
Arild Tørum+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter199
Geir H. Kristiansen+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter199
Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter198
Arild Tørum+Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter197
Carl Magnus Skutle+Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter197
Geir H. Kristiansen+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter197
Geir H. Kristiansen+Kristian Kvamsøe+Thomas Kolåsæter197
Mats Sigstad+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter197
Geir H. Kristiansen+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter196
Jon Inge Kolden+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter196
Arild Tørum+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter195
Arild Tørum+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter195
Lars Heggland+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter195
Lars Heggland+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter195
Arild Tørum+Carl Magnus Skutle+Thomas Kolåsæter194
Carl Magnus Skutle+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter194
Carl Magnus Skutle+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter194
Eivind Moskvil+Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter194
Geir H. Kristiansen+Morten Bjerkelund+Thomas Kolåsæter194
Andreas B. Schei+Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter193
Andreas B. Schei+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter193
Arild Tørum+Eivind Moskvil+Thomas Kolåsæter193
Arild Tørum+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter193
Bjørn Erik Lobben+Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter193
Espen Kibsgård+Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter193
Geir H. Kristiansen+Jon Inge Kolden+Ole Martin Halck193
Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter+Tore Heliks Van Dahl193
Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter+Øystein Aadnevik193
Jon Inge Kolden+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter193
Kristian Kvamsøe+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter193
Morten Bjerkelund+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter193

Beste kvartetter

Hvis Kristian Kvamsøe hadde komplettert trioen Thomas, Geir og Mats, hadde 206 poeng vært oppnåelig.

NavnPoeng
Geir H. Kristiansen+Kristian Kvamsøe+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter206
Andreas B. Schei+Arild Tørum+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter205
Arild Tørum+Carl Magnus Skutle+Geir H. Kristiansen+Thomas Kolåsæter205
Arild Tørum+Carl Magnus Skutle+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter205
Arild Tørum+Geir H. Kristiansen+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter205
Arild Tørum+Jon Inge Kolden+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter205
Carl Magnus Skutle+Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter205
Carl Magnus Skutle+Geir H. Kristiansen+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter205
Carl Magnus Skutle+Mats Sigstad+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter205
Geir H. Kristiansen+Jon Inge Kolden+Kristian Kvamsøe+Thomas Kolåsæter205
Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter205
Geir H. Kristiansen+Mats Sigstad+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter205
Jon Inge Kolden+Mats Sigstad+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter205
Arild Tørum+Carl Magnus Skutle+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter204
Arild Tørum+Carl Magnus Skutle+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter204
Arild Tørum+Eivind Moskvil+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter204
Arild Tørum+Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter204
Arild Tørum+Geir H. Kristiansen+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter204
Arild Tørum+Jon Inge Kolden+Kristian Kvamsøe+Thomas Kolåsæter204
Arild Tørum+Jon Inge Kolden+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter204
Arild Tørum+Jon Inge Kolden+Thomas Kolåsæter+Øystein Aadnevik204
Geir H. Kristiansen+Jon Inge Kolden+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter204
Geir H. Kristiansen+Jon Inge Kolden+Mats Sigstad+Thomas Kolåsæter204
Geir H. Kristiansen+Kristian Kvamsøe+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter204
Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter204
Lars Heggland+Mats Sigstad+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter204

Komplementering (Aksel Mygland – Carl Magnus Skutle)

->Aksel Mygland (78)Aldona Szczepanska (56)Andreas B. Schei (99)Andreas Winnem (73)Arild Tørum (117)Bjørn Erik Lobben (94)Bjørn Tore Øren (70)Carl Magnus Skutle (119)
Aksel Mygland (78)045182914192713
Aldona Szczepanska (56)230172215202516
Andreas B. Schei (99)396004525354631
Andreas Winnem (73)243919018202712
Arild Tørum (117)537643620505840
Bjørn Erik Lobben (94)355830412704322
Bjørn Tore Øren (70)193917241119014
Carl Magnus Skutle (119)547951584247630
Dag Olav Rønning (103)4264294326374736
Eivind Moskvil (112)5176445240415934
Erlend Skjetne (45)11231214815119
Eskil Åsmul (77)2146192214172712
Espen Iversen (66)2141123113222716
Espen Kibsgård (115)5874485945426535
Fredrik Methi (67)1737142318142211
Geir H. Kristiansen (142)7495627451678054
Geir Horvik (53)123061498189
Ivar Areklett (58)1931141414142110
Jan Olav Nilssen (44)112771179157
Jon Inge Kolden (125)5981536548496940
Jørgen Skjånes (68)2338241819222813
Karen Skjånes (70)2139101910172711
Kristian Holen Danielson (33)1018712107126
Kristian Kvamsøe (92)3053233824344121
Lars Erik Brandt Rustad (41)8199879127
Lars Heggland (120)5881485838536041
Lea Hiorth (45)1122512714158
Marte Stang Midttun (71)2237122310172617
Mats Sigstad (113)5471464936435931
Morten Bjerkelund (46)1723131512122214
Nils Skjelstad (30)415353762
Ole Martin Halck (148)7799648354728755
Silje Kleivdal (43)622814310133
Sonja Sirnes (57)153191812182111
Svein Gule (42)1021712992011
Taral Guldahl Seierstad (71)2438222619253021
Thomas Kolåsæter (154)90106759665749358
Tore Heliks Van Dahl (130)6789606747557439
Toril Opsahl (66)163316259162013
Ørjan Sagvolden (61)2135131715182112
Øystein Aadnevik (102)5065445536425334

Forklaring: cellen i rad Sp1 og kolonne Sp2 angir hvor mange poeng ekstra spiller Sp1 hadde gitt Sp2. Ved å klikke på overskriften i din egen kolonne får du altså se hvem som hadde hjulpet deg mest.

Komplementering (Dag Olav Rønning – Geir H. Kristiansen)

->Dag Olav Rønning (103)Eivind Moskvil (112)Erlend Skjetne (45)Eskil Åsmul (77)Espen Iversen (66)Espen Kibsgård (115)Fredrik Methi (67)Geir H. Kristiansen (142)
Aksel Mygland (78)1717442233212810
Aldona Szczepanska (56)172034253115269
Andreas B. Schei (99)2531664145324619
Andreas Winnem (73)131342183817295
Arild Tørum (117)4045805464476826
Bjørn Erik Lobben (94)2823643450214119
Bjørn Tore Øren (70)141736203120258
Carl Magnus Skutle (119)5241835469396331
Dag Olav Rønning (103)030674255315113
Eivind Moskvil (112)390825367335622
Erlend Skjetne (45)9150122015155
Eskil Åsmul (77)161844035202910
Espen Iversen (66)182141240213013
Espen Kibsgård (115)433685587006221
Fredrik Methi (67)151137193114013
Geir H. Kristiansen (142)5252102758948880
Geir Horvik (53)81026111912147
Ivar Areklett (58)121332163215237
Jan Olav Nilssen (44)792371311157
Jon Inge Kolden (125)4841896075487031
Jørgen Skjånes (68)1514392139232911
Karen Skjånes (70)1217391730172711
Kristian Holen Danielson (33)1391612148810
Kristian Kvamsøe (92)2528593740284219
Lars Erik Brandt Rustad (41)88188207162
Lars Heggland (120)4339845570426922
Lea Hiorth (45)81724111116176
Marte Stang Midttun (71)101442232914288
Mats Sigstad (113)4132785366396127
Morten Bjerkelund (46)1318281623161812
Nils Skjelstad (30)441026744
Ole Martin Halck (148)62561107989568835
Silje Kleivdal (43)792191110145
Sonja Sirnes (57)1418321614192111
Svein Gule (42)55258196163
Taral Guldahl Seierstad (71)2021402434283713
Thomas Kolåsæter (154)706311787101549645
Tore Heliks Van Dahl (130)5748946482457830
Toril Opsahl (66)101835202816246
Ørjan Sagvolden (61)81233193315237
Øystein Aadnevik (102)3535744961335323

Komplementering (Geir Horvik – Kristian Kvamsøe)

->Geir Horvik (53)Ivar Areklett (58)Jan Olav Nilssen (44)Jon Inge Kolden (125)Jørgen Skjånes (68)Karen Skjånes (70)Kristian Holen Danielson (33)Kristian Kvamsøe (92)
Aksel Mygland (78)3739451233295516
Aldona Szczepanska (56)3329391226254117
Andreas B. Schei (99)5255622755397330
Andreas Winnem (73)3429401323225219
Arild Tørum (117)7373804068579449
Bjørn Erik Lobben (94)4950591848416836
Bjørn Tore Øren (70)3533411430274919
Carl Magnus Skutle (119)7571823464609248
Dag Olav Rønning (103)5857662650458336
Eivind Moskvil (112)6967772858598848
Erlend Skjetne (45)181924916142812
Eskil Åsmul (77)3535401230245622
Espen Iversen (66)3240351637264714
Espen Kibsgård (115)7472823870629051
Fredrik Methi (67)2832381228244217
Geir H. Kristiansen (142)969110548858311969
Geir Horvik (53)02023622113310
Ivar Areklett (58)25032923174020
Jan Olav Nilssen (44)1418061711269
Jon Inge Kolden (125)7876870676910360
Jørgen Skjånes (68)373341100255122
Karen Skjånes (70)282937142705114
Kristian Holen Danielson (33)13151511161409
Kristian Kvamsøe (92)495457274636680
Lars Erik Brandt Rustad (41)161021511102912
Lars Heggland (120)7773793361659752
Lea Hiorth (45)18211882011286
Marte Stang Midttun (71)3135401534184917
Mats Sigstad (113)6867782958568946
Morten Bjerkelund (46)1822251123142711
Nils Skjelstad (30)61063104124
Ole Martin Halck (148)1009810554898812369
Silje Kleivdal (43)1520179178295
Sonja Sirnes (57)243127122412396
Svein Gule (42)181623612112912
Taral Guldahl Seierstad (71)3935411430305423
Thomas Kolåsæter (154)110108115579710012782
Tore Heliks Van Dahl (130)86819441757410763
Toril Opsahl (66)3033361027194915
Ørjan Sagvolden (61)2627341325194416
Øystein Aadnevik (102)7067733151608142

Komplementering (Lars Erik Brandt Rustad – Ole Martin Halck)

->Lars Erik Brandt Rustad (41)Lars Heggland (120)Lea Hiorth (45)Marte Stang Midttun (71)Mats Sigstad (113)Morten Bjerkelund (46)Nils Skjelstad (30)Ole Martin Halck (148)
Aksel Mygland (78)451644291949527
Aldona Szczepanska (56)341733221433417
Andreas B. Schei (99)6727594032667215
Andreas Winnem (73)40114025942488
Arild Tørum (117)8335795640839023
Bjørn Erik Lobben (94)6227634024607118
Bjørn Tore Øren (70)411040251646469
Carl Magnus Skutle (119)8540826537879126
Dag Olav Rønning (103)7026664231707717
Eivind Moskvil (112)7931845531848620
Erlend Skjetne (45)22924161027257
Eskil Åsmul (77)441243291747498
Espen Iversen (66)451632241943427
Espen Kibsgård (115)8137865841859223
Fredrik Methi (67)421639241539417
Geir H. Kristiansen (142)10344103795610811629
Geir Horvik (53)28102613825295
Ivar Areklett (58)271134221234388
Jan Olav Nilssen (44)2431713923201
Jon Inge Kolden (125)8938886941909831
Jørgen Skjånes (68)38943311345489
Karen Skjånes (70)3915361713384410
Kristian Holen Danielson (33)21101611914158
Kristian Kvamsøe (92)6324533825576613
Lars Erik Brandt Rustad (41)032111924232
Lars Heggland (120)820806242909221
Lea Hiorth (45)2550101026243
Marte Stang Midttun (71)41133601943488
Mats Sigstad (113)813578610768925
Morten Bjerkelund (46)29162718902611
Nils Skjelstad (30)1229761000
Ole Martin Halck (148)1094910685601131180
Silje Kleivdal (43)278188923253
Sonja Sirnes (57)341119171430324
Svein Gule (42)1962515922263
Taral Guldahl Seierstad (71)391136301846467
Thomas Kolåsæter (154)12162117976712512836
Tore Heliks Van Dahl (130)95479475499610223
Toril Opsahl (66)401132191442443
Ørjan Sagvolden (61)341337221338407
Øystein Aadnevik (102)7230765637748020

Komplementering (Silje Kleivdal – Ørjan Sagvolden)

->Silje Kleivdal (43)Sonja Sirnes (57)Svein Gule (42)Taral Guldahl Seierstad (71)Thomas Kolåsæter (154)Tore Heliks Van Dahl (130)Toril Opsahl (66)Ørjan Sagvolden (61)
Aksel Mygland (78)4136463114152838
Aldona Szczepanska (56)353035238152330
Andreas B. Schei (99)6451645020294951
Andreas Winnem (73)4434432815103229
Arild Tørum (117)7772846528346071
Bjørn Erik Lobben (94)6155614814194451
Bjørn Tore Øren (70)403448299142430
Carl Magnus Skutle (119)7973886923286670
Dag Olav Rønning (103)6760665219304750
Eivind Moskvil (112)7873756221306463
Erlend Skjetne (45)23202814891417
Eskil Åsmul (77)4336433010113135
Espen Iversen (66)3423432913182838
Espen Kibsgård (115)8277797215306569
Fredrik Methi (67)383141339152529
Geir H. Kristiansen (142)104961038433428288
Geir Horvik (53)25202921991718
Ivar Areklett (58)353232221292524
Jan Olav Nilssen (44)18142514581417
Jon Inge Kolden (125)9180896828366977
Jørgen Skjånes (68)4235382711132932
Karen Skjånes (70)3525392916142328
Kristian Holen Danielson (33)191520166101616
Kristian Kvamsøe (92)5441624420254147
Lars Erik Brandt Rustad (41)2518189861514
Lars Heggland (120)8574846028376572
Lea Hiorth (45)2072810891121
Marte Stang Midttun (71)3631443014162432
Mats Sigstad (113)7970806026326165
Morten Bjerkelund (46)2619262117122223
Nils Skjelstad (30)1251454289
Ole Martin Halck (148)108951098430418594
Silje Kleivdal (43)0112614881118
Sonja Sirnes (57)250391911121926
Svein Gule (42)2524016761417
Taral Guldahl Seierstad (71)423345014182940
Thomas Kolåsæter (154)1191081199704597102
Tore Heliks Van Dahl (130)958594772107479
Toril Opsahl (66)34283824910028
Ørjan Sagvolden (61)36303630910230
Øystein Aadnevik (102)7669735716305461

Komplementering (Øystein Aadnevik – Øystein Aadnevik)

->Øystein Aadnevik (102)
Aksel Mygland (78)26
Aldona Szczepanska (56)19
Andreas B. Schei (99)41
Andreas Winnem (73)26
Arild Tørum (117)51
Bjørn Erik Lobben (94)34
Bjørn Tore Øren (70)21
Carl Magnus Skutle (119)51
Dag Olav Rønning (103)36
Eivind Moskvil (112)45
Erlend Skjetne (45)17
Eskil Åsmul (77)24
Espen Iversen (66)25
Espen Kibsgård (115)46
Fredrik Methi (67)18
Geir H. Kristiansen (142)63
Geir Horvik (53)21
Ivar Areklett (58)23
Jan Olav Nilssen (44)15
Jon Inge Kolden (125)54
Jørgen Skjånes (68)17
Karen Skjånes (70)28
Kristian Holen Danielson (33)12
Kristian Kvamsøe (92)32
Lars Erik Brandt Rustad (41)11
Lars Heggland (120)48
Lea Hiorth (45)19
Marte Stang Midttun (71)25
Mats Sigstad (113)48
Morten Bjerkelund (46)18
Nils Skjelstad (30)8
Ole Martin Halck (148)66
Silje Kleivdal (43)17
Sonja Sirnes (57)24
Svein Gule (42)13
Taral Guldahl Seierstad (71)26
Thomas Kolåsæter (154)68
Tore Heliks Van Dahl (130)58
Toril Opsahl (66)18
Ørjan Sagvolden (61)20
Øystein Aadnevik (102)0