FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Norgescupen sammenlagt

Slik ser sammenlagtstillingen i Norgescupen ut per 1/8-2017:

Nr.NavnNC 1NC 2NC 3NC 4NC 5NC 6NC 7NC 8NC 9NC 10NC 11NC 12NC 13NC 14NC 15NC 16NC 17NC 18NC 19NC 20NC 21NC 22NC 23Totalt
1Stig Sanner483340343039413944423243394240586
2Ole Martin Halck4132462938264244413742414146546
3Tore Heliks van Dahl44362838314340363747403935494
4Dag Fjeldstad42372935463331424036Arr.41452
5Brage Nordgård333618243426393524234629352717446
6Arild Tørum214028424013302619142832283240433
7Jørn Gulbrandsen35372933333136162735253538410
8Finn Eivind Slungård3011281529382931Arr.3034312325370
9Jon Inge Kolden364630Arr.3840941263330369
10Dag Olav Rønning424133935Arr.40264642354
11Mats Sigstad3720530323027332037292825353
12Jarle Kvåle25303835Arr.3241403422337
13Bjørn Erik Lobben41119024235334412031213025336
14David T. Asprusten387001928364022Arr.313835332
15Geir H. Kristiansen3835404041423832306
16Espen Kibsgård343128414730153238296
17Øystein Aadnevik131429263434Arr.354032291
18Thomas Kolåsæter384242394947257
19Svein Erik Gransjøen29260263025Arr.911122730254
20Marte Stang Midttun272419201818234183137248
21Øyvind Pedersen232024221533322717238244
22Håkon Bærug Tangen92529121938212422Arr.228
23Lars Matti Årvold2741242613352868208
24Sigmund Straumsnes152291226024822211152318207
25Truls FlatbergArr.33464038197
26Johan Bratvold3237715221713626193
27Eivind Halvorsen46313846200150011189
28Stian Sundbø2140201525181930188
29Kristian Kvamsøe0402536361401672308187
29Rune Hallbjørn JensenArr.18203719321111225187
31Per Harald Ninive141903314162522121930177
32Knut Heggland4224364133176
33Lars Heggland23218384043173
34Tom Flaten2711401223015181110167
35Toril Opsahl81318712612122001935162
36Vemund Svendsen21241351212042115719162
37Kjetil Karolius37344642159
38Terje Røsand152212202927154144
39Eivind Moskvil37383335143
40Eskil Åsmul252616292620142
41Ivar Areklett29Arr.311924132
42Jan Erik Killengreen221536151906088129
43Petter Varhaug23600262722170010122
44Asbjørn Arntzen31403215118
45Andreas Winnem18000052003620810117
46Marit Andersen130100011010342514108
47Willy Erland11013022616001125104
48Eivind Kaisen926203017102
48Espen Iversen411321261102
50Kjetil Hofstad2158027271998
51Eirik Bäcklund2330231490
51Johannes Hoggen122250252690
53Inger Anita Pedersen415400012400273019088
53John Einar Heidenberg177517145801588
55Åsmund Eide Gjøystdal31013121153984
56Olav Nedrebø0630363681
57Christian Flermoe333871
58Finn Øglænd030231770
59Jone Frafjord3825669
59Sonja Sirnes2718159069
61Ann-Mari Røng284068
62Carl Erik Øveråsen210101120365
62Eva Morken Endresen0927092065
64Arild Holme2132962
64Sjur Aaserud93014962
66Aldona Szczepanska07145719961
66Hans Arne Forseth01500268012061
68Ivar Berg2189171460
69Leif-Atle HeenArr.Arr.Arr.Arr.12061759
69Rune Årstein302959
69Stian Koxvig2336059
72Øyvind Bråten19053300057
73Kai-Ove Haarr29130101053
73Sindre Johnsen213253
73Håkon Sandholt12151907053
76Svend Are Melby70192652
77Harald Groven3210419451
78Espen Aalmo Zahl02001260047
79Mette Thoresen Dybhavn70090016013045
80Erik Lobben036102039
80Sigfred Storstrand39039
82Arne Bill7625038
83David Graatrud190117037
84Lars Erik Brandt Rustad0297036
85Jens Chr. Vig53035
86Morten B. Hæhre5215000132
87Trine Mogaard161531
88Andreas Rønningen3002730
88Ken Hanssen3030
90Sven Johansen2929
91Andreas B. ScheiArr.2828
91Ingrid Sande Larsen2828
93Lea Hiorth17009026
94Karen Skjånes2424
94Trond Stabell2424
96Alexander Båtsvik2323
96Carl Magnus Skutle2323
96Lars André Gundersen17623
96Øyvind Johnsen0133000700023
100Frank Remman17500022
101Lars-Erik Kasin3001720
101Øyvind Kjølstad20020
103Hilde Arholm061218
104Vibeke Stang Lingås1717
104Ole Johnny Fossås1717
104Heine Polden41317
104Tarald Bjørdal Langan61117
108Rolf Eikaas97016
109Anlaug Frydenlund 940215
110Ingrid L. Solemdal050090014
111Aksel Mygland1313
111Jørgen Skjånes1313
111Tore Svarverud409013
114Gisle Flaten1111
115André Voigt1010
116Vidar Esperum9009
116Ragnvald Skadsem99
116Kirsti Østlund0909
119Simon Laugdal Tagholdt40048
120Ørjan Sagvolden77
120Renate Sande300407
120Jon Arne Wendelborg077
123Pekka Mykkeltvedt00426
123Sølve Robstad66
125Kenneth Knudsen5005
126Jessica Hanssen044
127Erlend Bakken33
128Kjersti Benedicte Jensen022
128Thor Håkon Lindstad22
130Ole-Christian Bråten11
130Kim Irgens Casen11
130Marius Nilsen101
133Anett Johannessen000
133Brit Nyfors0000
133Eli Rogneby00
133Erlend Skjetne00
133Espen Hermansen00
133Fredrik Methi00
133Geir Horvik00
133Jan-Egil Aakernes00
133Jan Olav Nilsen00
133Jo Boger00
133Just Thomas Misund00
133Line Bergersen00000
133Linn Helen Østerhus000
133Linn Thisted00
133Magne Løberg Wirød000
133Malin Ueland000
133Marita Rønningen00000
133Roald Lund Fleiner00
133Rolf Andreas Gallefoss00000000
133Rolf Skadsem00
133Trine Heen00000
133Vegard Ø. Bonsaksen00