FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

NM 2015 – resultater par

Resultater, par, NM 2015. Gratulerer til vinnerne, Thomas Kolåsæter og Lars Heggland!

NrNavnR1R2R3R4Total
1Lars Heggland / Thomas Kolåsæter2323202187
2Dag Fjeldstad / Øystein Aadnevik2022172281
3Eivind Moskvil / Ingrid Sande Larsen2221162180
4Stig Sanner / Harald Aastorp2123151776
5Geir H. Kristiansen / Petter Kjær1921142175
6Trine Aalborg / Lasse Midttun2217161974
7Ole Martin Halck / Toril Opsahl2116161770
8Vegard Eikemo Sande / Odd Rune Heggheim1721141769
9Tore Heliks Van Dahl / Jon Strøm2016171568
10Espen KIbsgård / Lars Erik Brandt Rustad1918141667
11Hans Martin Asheim / Magnus Solhjell2217101564
12Arne Blakkisrud / Petter Jacobsen1818131463
12Asbjørn Arntzen / Steinar Johannessen2110151763
12Jan Erik Killengreen / Dag Bergheim2113141563
12Knut Heggland / Bjørn Erik Lobben1816141563
16Truls Flatberg / Karen Skjånes1714151460
17Ivar Areklett / Jan Gunnar Fredriksen1719131059
17Jon Inge Kolden / Jarle Kvåle2016111259
19Andreas B. Schei / Cecilie Fjeldvær2014101458
20Erik Hatlø / Arild Holme1614141357
21Elin Simonstad Valle / Stian Sundbø1717111055
21Espen Iversen / Eskil Åsmul1711111655
21Svein Erik Gransjøen / Jørn Gulbrandsen1216151255
24Mats Sigstad / Mette Thoresen Dybhavn1516111153
25Jone Frafjord / Jon Erland Madsen151371752
25Olav Nedrebø / Pekka Wendelin Mykkeltvedt1214111552
25Pål Rødset / Tore Fossheim1514101352
25Øyvind Pedersen / Harald Groven181561352
29Aldona Szczepanska / Eirik Bäcklund191091351
30Eva Endresen / Eivind Kaisen1611111149
30Gunnar Fjellhammer / Håkon Sandholt161291249
30Jørgen Skjånes / Jo Boger1610111249
33Christian Thorn / Thomas Iversen1512101148
34Iver Helmo / Carl Erik Øveraasen161310847
34Terje Røsand / Ivar Berg1113111247
36Carl Magnus Skutle / Tarald Bjørdal Langan131391146
36Frode Solum / Kristian Turkish Delight Johnsen151111946
36Jan-Anders Thorsveen / Martin Alvheim121491146
36Johannes Hoggen / Morten Hæhre121671146
40Per Harald Ninive / Olav Gravir Imenes17991045
40Willy Erland / Erik Lobben161361045
42Harald Velsand / Roar Ruth181010644
42Jan Olav Nilssen / Øystein Guneriussen91291444
44Morten Haave / Trond Stabell131110943
45Klaus De Vibe / Christer Wennersten10913941
46Jan Egil Aakernes / Johan Blakkisrud11117837
47Sigurd Sveistrup / Torgeir Nielsen14104836
48Hans Arne Forseth / Håkon Lyng1396735
49Haakon Børs Lind / Alexander Wilhelmsen1187632
50Inger Anita Pedersen / David Maximilian Gråtrud1386431
50Marit Andersen / Kristin Leifsdatter Lindbach10106531
52Else Sandeggen / Finn Arve Guttormsen798327
52Sonja Sirnes / Lea Hiorth1146627
54Kari Allum / Sjur Tandberg1063726
55Anja Bing Vangsnes / Christian Grindvold Lie525517