FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

NM 2015 – resultater lag

Endelig tabell, NM for lag, 2015. Gratulerer til vinnerne, Tryggve Grans Skiskole!

PlasseringLag1.omg2.omg3.omg4.omg5.omgTotalt
1Tryggve Grans skiskole231820211799
2Nerder av stål192018201794
3El Diablo en el Ojo191821171893
4Lille Planet211819161488
5I Dårligste Laget192019151487
6Kvintessensen181817171282
7Definite Maybes171720141280
7Nor-Å-Ne201620111380
7Talking Radioheads181715151580
10Hovedstyret av 1914181517131578
11De Navnløse191418141277
12Gjøvik/Raufoss171219131475
13Fyrbøterlogen191215111572
14Folkeaksjonen181418101171
15Born again quiztians151415121369
16Besserwissers141116131367
17Trivialterapeutene1815129963
18Vegetarfamilien Kjøtthue1515168660
19Doggelino12131751158
19Men at work169199558
19The Bush Administration13131561158
22De arme riddere13121191156
23Steira Kershaw Grøtta Grav1414118855
24Levon Helm158148853
25De nokturne inquizitorer1511127752
26Dead girls don't say no1591061151
26Tvangstenkerne1310119851
28Tøyen Torsk og Tennis138118949
28Nabolaget1312107749
30De Vilde Roser911118948
31Amnesiacs111196946
31Fredlunds fruktfat1311104846
31Nordenfjeldske Propan&Fritid129124946
34Heltinner99126743
35Don Quizote79118742
35Jackson City Wanderers11889642
37Tempo Corvette79116740
38Intimsonen118114539
38Mad Dog Slew12985539
40Hardyguttene117112738
41Bare oss Lillesand10577736
42Raude bilar er raskare enn kvite12763432
43de Gule7775531