FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2018 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

HELIKS CUP – resultater

Her følger resultatliste med sorterbare kolonner. Enkelte justeringer kan komme…

NRNAVNSTEDMEDLIFWORSCIENTCULHISSPOSUM-8BEST 7
1Thomas KolåsæterBERLIN8173738382868374635562
2Ole Martin HalckOSLO7474687583847668602534
3Stig SannerGJØVIK6662647665848364564502
4Geir H. KristiansenBERGEN6961777867798347561514
5Lars HegglandOSLO5768756962738654544490
6Eivind MoskvilOSLO6362696165727466532471
7Øystein AadnevikOSLO6056587161817558520464
8Espen KibsgårdOSLO/ÅMOT6164566165677168513457
9Arild TørumTRONDHEIM7856584866718052509461
10Mats SigstadFREDRIKSTAD4455717355686769502458
11Jon Inge KoldenTRONDHEIM4754706655586582497450
12Finn Eivind SlungårdSANDNES5553677653646663497444
13Jørn GulbrandsenGJØVIK7061576259666458497440
14Johan Bratvold/Morten Hæhre (PAR)ÅMOT5565595857626350469419
15Eirik BäcklundOSLO5155524858526257435387
16Øyvind PedersenTROMSØ4147606245505054409368
17Marte MidttunOSLO6159463953594744408369
18Toril OpsahlOSLO4965464159634835406371
19Jan Erik KillengreenTROMSØ4248594352476252405363
20Vemund SvendsenSANDNES4853465351614739398359
21Tom Flaten & Kjetil Hofstad (PAR)KRISTIANSAND42656060526949397397
22Hilde&Mads (PAR)OSLO4463344348516039382348
23Brage NordgårdSANDNES606955675770378323
24Knut Are Romann-Aas / Denna Hintze (PAR)GJØVIK5452425542483537365330
25Svein Erik GransjøenGJØVIK47565342655542360360
26Aldona SzczepanskaOSLO40634051466445349349
27Marit AndersenGJØVIK3650385041535129348319
28Mette Thoresen DybhavnFREDRIKSTAD5260333145555714347333
29Jarle KvåleTRONDHEIM466050585080344344
30Eva EndresenBERGEN4757334843464220336316
31John Einar HeidenbergFREDRIKSTAD3248374139424349331299
32Hilde ArholmSANDNES4849372849454030326298
33Ivar BergTRONDHEIM493246525059288288
34Eskil AasmulOSLO5858475954276276
35Dag FjeldstadFREDRIKSTAD70696157257257
36Bjørn Erik Lobben/J Hoggen (PAR)ÅMOT54636374254254
37Bjørn Erik Lobben/Willy Erland (PAR)ÅMOT58686356245245
38Åsmund Eide GjøystdalKRISTIANSAND4149515240233233
39Svein GuleKRISTIANSAND34272936424123232232
40Lars Matti ÅrvoldSANDNES36646253215215
41Karen & INgoOSLO55555546211211
42Sigmund StraumsnesSKIEN54524750203203
43E Lobben/IA PedersenÅMOT43565443196196
44Trine AalborgOSLO607755192192
45Terje RøsandTRONDHEIM48544940191191
46Jone FrafjordBERLIN60424543190190
47TaraldOSLO40503856184184
48Aksel MyglandOSLO42575331183183
49Andreas WinnemTRONDHEIM33414366183183
50Petter VarhaugJÆREN47314257177177
51Marius NilsenBERGEN44473645172172
52Eivind HalvorsenSKIEN60492731167167
53Hans Arne ForsethTRONDHEIM35424235154154
54Ingrid SolemdalTRONDHEIM38433026137137
55Per Harald NiniveGJØVIK343864136136
56Dag Olav RønningOSLO7462136136
57Gerd Lindø JohnsenBERGEN35412928133133
58Nina Aas TonningSKIEN23402522110110
59Jan Egil AakernesOSLO6045105105
60Anne NyhusOSLO52399191
61Christian Grindvold LieOSLO32548686
62Frank RemmanTROMSØ36458181
63Kai Ove HarrJÆREN44317575
64Ronnie Bøe VikenSANDNES8233131
65Per MonsenBERGEN252525