FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2020 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM og OL VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Analyse av NM 2021 individuelt

Analysen er basert på de 100 innledende spørsmålene, så de 15 spørsmålene i finalen er ikke med her.
NB! Merk at spørsmål 20 i andre omgang ble strøket, slik at poengsummene er basert på 99 spørsmål.

Spilleranalyse

NavnPoengV-50L-50SoloDuoTrio4ereV-poeng
Thomas Kolåsæter71264500102,79
Espen Kibsgård70264400002,51
Ole Martin Halck70264410003,25
Stig Sanner66264000002,41
Mats Sigstad64194500002,09
Dag Fjeldstad63204300002,17
Geir H. Kristiansen61243701002,73
Dag Olav Rønning59203900002,03
David Tørre Asprusten59184100012,13
Øystein Aadnevik59194000001,77
Carl Magnus Skutle58203800001,91
Eivind Moskvil58184000001,89
Lars Heggland58193900002,06
Tore Heliks Van Dahl58184000001,75
Truls Flatberg58184000102,17
Jarle Kvåle57183900002,13
Eirik Bäcklund56164000001,78
Bjørn Erik Lobben55144100001,76
Jon Inge Kolden55163900001,70
Vegard Eikemo Sande52163600001,59
Arild Tørum51104101002,01
Andreas B. Schei50113900001,40
Jørn Gulbrandsen50123800101,85
Svein Erik Gransjøen50163400001,75
Jan-Egil Aakernes49163300001,50
Jan Erik Killengreen48103800001,49
Petter Kjær48133500001,55
Andreas Winnem47153200001,56
Fredrik Methi47133400001,49
Petter Jacobsen47143300001,47
Knut Heggland46143200001,44
Jo Fougli44162801002,00
Marte Stang Midttun44113300001,30
Toril Opsahl44103400001,33
Tarald Bjørdal Langan4293300001,44
Håkon Sandholt4063400001,06
Ivar Areklett40132700001,38
Olav Nedrebø40112900011,39
Aksel Mygland3983100001,09
Kjetil Hofstad39142500001,71
Åse Knudsen39132601001,65
Eva Endresen37112600001,21
Jone Frafjord35102500001,05
Per Harald Ninive35102500001,11
Trond Stabell35112400001,03
Tom Flaten3472700000,95
Øyvind Pedersen34112300001,09
Anne Beate Putten3352800000,89
Knut Lekvam3392400000,92
Kristian Kvamsøe3272500000,92
Espen Iversen3192200001,11
Sigbjørn Snørteland3172400000,91
Åsmund Eide Gjøystdal3192200001,00
Nils-Olav Hole3072300000,86
Finn Bjarne Østby2891900000,88
Harald Groven2891900000,85
Pekka Wendelin Mykkeltvedt2852300000,76
Petter Varhaug2872100000,82
Lars Erik Brandt Rustad2671900011,03
Mette Thoresen Dybhavn2681800000,86
Svein Gule2652100000,72
Arne Mosaker2591600000,82
Gerd Lillian Lindø Johnsen2451900000,71
Kristin Leifsdatter2391400010,90
Eli Rogneby2291300000,72
Jonatan Hetland2251700000,64
Roald Fleiner2021800000,47
Anlaug Frydenlund1741300000,54
Sonja Sirnes1641200000,44
Oda Renate Lyngstad Oltedal93600000,28

Forklaring: Poeng = oppnådde poeng; V-x = poeng på de vanskeligste x spørsmålene; L-y = poeng på de letteste y spørsmålene; Solo = antall solopoeng; tilsvarende for duo- trio- og firerpoeng; V-poeng = vanskelighetsvektede poeng, dvs hvis hvert spørsmål ga ett poeng på deling mellom spillerne som svarte riktig.

Spørsmålsanalyse

Det var ingen spørsmål som alle deltakerne klarte, men på spørmsålet om delstaten hvor byene Baton Rouge og Lafayette ligger, var det 66 av 70 som hadde riktig svar.

Vi fikk ett solopoeng og det kom allerede på quizens første spørsmål, der Ole Martin Halck var den eneste som kjente igjen den kvinnelige artisten som sang. De to duopoengene gikk til Arild Tørum og Geir Kristiansen, som visste hvem som skrev sci-fi-klassikeren «A Canticle for Leibowitz, og debutant Jo Fougli og Åse Knudsen, som hadde navnet på en botanisk hage i Paris.

Spørsmålet som i størst grad favoriserte toppen, var spørsmålet om hvem som malte bildet som i 2011 ble tidenes dyreste, da det ble solgt for 250 millioner dollar.

NrSpmRettT-35B-35T-favHvem
1Lydkutt av kvinnelig artist1101Ole Martin Halck
230201010
343271611
41569-3
53730723
646291712
736241212
8371720-3
93830822
106034268
11131129
123521147
1336241212
142824420
152823518
1649321715
177615
1834231112
19191367
20Forfatter av sci-fi-klassiker2202Arild Tørum/Geir H. Kristiansen
2151331815
227615
2313945
2452331914
2512752
263520155
272017314
284926233
292919109
30Delstat med Baton Rouge6635314
3134241014
3243271611
3341261511
3437251213
353126521
36231587
373830822
383021912
39512427-3
4052341816
415531247
422211110
43Gammel svart prestekjole413-2David Tørre Asprusten/Kristin Leifsdatter/Lars Erik Brandt Rustad/Olav Nedrebø
444424204
45Spørsmål strøket0000
462822616
472519613
482920911
49221578
5011835
5150311912
52141138
532418612
5440251510
5515963
5644281612
57201284
582119217
593425916
6011743
612614122
6236231310
632111101
642817116
653920191
663123815
6742281414
6838241410
696034268
7035241113
712111101
7240271314
731211110
743227522
7550331716
76Lydkutt av tema fra TV-serie3303Jørn Gulbrandsen/Thomas Kolåsæter/Truls Flatberg
77Botanisk hage i Paris2110Jo Fougli/Åse Knudsen
7843291415
79151147
804728199
813224816
823522139
832814140
849633
853823158
862716115
87181358
883224816
89191459
904325187
91Bilmerke eid av Seat5413
923420146
933019118
9445281711
95221578
969633
9716972
9835231211
99Lekebilserie5321
100261798

Forklaring: Nr = løpende spørsmålsnummer for hele quizen; Spm = spørsmåls-ID; Rett = antall spillere som svarte riktig; T-x = antall spillere av de øverste x som svarte riktig; B-y = antall spillere av de nederste y som svarte riktig; T-fav = i hvilken grad spørsmålet favoriserte toppen heller enn bunnen av tabellen (T-x minus B-y); Hvem = spillere med solo-/duo-/trio-/firerpoeng.

Beste par

NavnPoeng
Espen Kibsgård+Ole Martin Halck85
Espen Kibsgård+Truls Flatberg85
Lars Heggland+Thomas Kolåsæter85
Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter85
Dag Fjeldstad+Ole Martin Halck84
Geir H. Kristiansen+Ole Martin Halck84
Jo Fougli+Thomas Kolåsæter84
Stig Sanner+Thomas Kolåsæter84
Dag Fjeldstad+Espen Kibsgård83
Dag Fjeldstad+Thomas Kolåsæter83
David Tørre Asprusten+Stig Sanner83
David Tørre Asprusten+Thomas Kolåsæter83
Espen Kibsgård+Geir H. Kristiansen83
Espen Kibsgård+Kjetil Hofstad83
Espen Kibsgård+Lars Heggland83
Jarle Kvåle+Thomas Kolåsæter83
Thomas Kolåsæter+Truls Flatberg83

Beste trioer

NavnPoeng
Jo Fougli+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter92
Jo Fougli+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter92
Jo Fougli+Stig Sanner+Thomas Kolåsæter92
Dag Fjeldstad+Ivar Areklett+Jarle Kvåle91
David Tørre Asprusten+Geir H. Kristiansen+Jo Fougli91
David Tørre Asprusten+Jo Fougli+Stig Sanner91
Espen Kibsgård+Geir H. Kristiansen+Ole Martin Halck91
Espen Kibsgård+Kjetil Hofstad+Ole Martin Halck91
Geir H. Kristiansen+Jo Fougli+Ole Martin Halck91
Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter91
Geir H. Kristiansen+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter91
Lars Heggland+Marte Stang Midttun+Thomas Kolåsæter91

Beste kvartetter

NavnPoeng
Geir H. Kristiansen+Jo Fougli+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter96
Geir H. Kristiansen+Jo Fougli+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter96
David Tørre Asprusten+Geir H. Kristiansen+Jo Fougli+Ole Martin Halck95
David Tørre Asprusten+Geir H. Kristiansen+Jo Fougli+Stig Sanner95
David Tørre Asprusten+Geir H. Kristiansen+Jo Fougli+Thomas Kolåsæter95
David Tørre Asprusten+Jo Fougli+Stig Sanner+Thomas Kolåsæter95
Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Marte Stang Midttun+Thomas Kolåsæter95
Geir H. Kristiansen+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter+Åse Knudsen95
Jo Fougli+Kjetil Hofstad+Ole Martin Halck+Thomas Kolåsæter95
Jo Fougli+Lars Heggland+Stig Sanner+Thomas Kolåsæter95
Jo Fougli+Stig Sanner+Svein Erik Gransjøen+Thomas Kolåsæter95

Komplementering (Aksel Mygland – Bjørn Erik Lobben)

->Aksel Mygland (39)Andreas B. Schei (50)Andreas Winnem (47)Anlaug Frydenlund (17)Anne Beate Putten (33)Arild Tørum (51)Arne Mosaker (25)Bjørn Erik Lobben (55)
Aksel Mygland (39)012152720102711
Andreas B. Schei (50)230223929133315
Andreas Winnem (47)231903623203314
Anlaug Frydenlund (17)56606696
Anne Beate Putten (33)1412922013237
Arild Tørum (51)221424403103413
Arne Mosaker (25)138111715806
Bjørn Erik Lobben (55)272022442917360
Carl Magnus Skutle (58)3024244531214017
Dag Fjeldstad (63)3225295037225020
Dag Olav Rønning (59)3323274835254121
David Tørre Asprusten (59)3124254629234121
Eirik Bäcklund (56)3015254632193717
Eivind Moskvil (58)3222264933193918
Eli Rogneby (22)1289161110209
Espen Iversen (31)138142215122012
Espen Kibsgård (70)3828356044285024
Eva Endresen (37)1716132821152913
Finn Bjarne Østby (28)121213181412179
Fredrik Methi (47)2212193624153213
Geir H. Kristiansen (61)3222305342204723
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)1110718139176
Harald Groven (28)1411132512102410
Håkon Sandholt (40)181114331711279
Ivar Areklett (40)1817133320172911
Jan Erik Killengreen (48)2317214025163415
Jan-Egil Aakernes (49)2116244130163315
Jarle Kvåle (57)2620244231203820
Jo Fougli (44)2316213329142919
Jon Inge Kolden (55)2821214227183315
Jonatan Hetland (22)6691396186
Jone Frafjord (35)1610172819122511
Jørn Gulbrandsen (50)2317213728163714
Kjetil Hofstad (39)1817163022142910
Knut Heggland (46)2216173726133417
Knut Lekvam (33)159112717112810
Kristian Kvamsøe (32)11811221710229
Kristin Leifsdatter (23)81210201211179
Lars Erik Brandt Rustad (26)16107201212229
Lars Heggland (58)2720254934204420
Marte Stang Midttun (44)1911173327122813
Mats Sigstad (64)3425295035244819
Mette Thoresen Dybhavn (26)159132015101811
Nils-Olav Hole (30)1371119149158
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)23465174
Olav Nedrebø (40)2014173520163114
Ole Martin Halck (70)3929305641284920
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)12129191112189
Per Harald Ninive (35)131412261810209
Petter Jacobsen (47)262117402517348
Petter Kjær (48)2613213825153012
Petter Varhaug (28)136921178198
Roald Fleiner (20)7531586134
Sigbjørn Snørteland (31)1561324168197
Sonja Sirnes (16)547965116
Stig Sanner (66)3927315539274421
Svein Erik Gransjøen (50)2418243829173515
Svein Gule (26)12991989176
Tarald Bjørdal Langan (42)18121431249289
Thomas Kolåsæter (71)3728345843295123
Tom Flaten (34)1210132716112310
Tore Heliks Van Dahl (58)2921244534174116
Toril Opsahl (44)2015223524143015
Trond Stabell (35)1513102616152912
Truls Flatberg (58)3020254332214222
Vegard Eikemo Sande (52)2717224330193714
Øystein Aadnevik (59)3020285134213916
Øyvind Pedersen (34)2011132514142514
Åse Knudsen (39)2115123326173015
Åsmund Eide Gjøystdal (31)111411241612227

Forklaring: cellen i rad Sp1 og kolonne Sp2 angir hvor mange poeng ekstra spiller Sp1 hadde gitt Sp2. Ved å klikke på overskriften i din egen kolonne får du altså se hvem som hadde hjulpet deg mest.

Komplementering (Carl Magnus Skutle – Espen Iversen)

->Carl Magnus Skutle (58)Dag Fjeldstad (63)Dag Olav Rønning (59)David Tørre Asprusten (59)Eirik Bäcklund (56)Eivind Moskvil (58)Eli Rogneby (22)Espen Iversen (31)
Aksel Mygland (39)118131113132921
Andreas B. Schei (50)161214159143627
Andreas Winnem (47)1313151316153430
Anlaug Frydenlund (17)446478118
Anne Beate Putten (33)6793982217
Arild Tørum (51)1410171514123932
Arne Mosaker (25)71277662314
Bjørn Erik Lobben (55)1412171716154236
Carl Magnus Skutle (58)016181421184539
Dag Fjeldstad (63)210171921204542
Dag Olav Rønning (59)191302117194438
David Tørre Asprusten (59)151521022174538
Eirik Bäcklund (56)191414190144037
Eivind Moskvil (58)181518161604439
Eli Rogneby (22)947868015
Espen Iversen (31)121010101212240
Espen Kibsgård (70)2020232326245644
Eva Endresen (37)16491013122522
Finn Bjarne Østby (28)1061189111717
Fredrik Methi (47)1112131115163528
Geir H. Kristiansen (61)2015182221174641
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)9364691714
Harald Groven (28)10587971815
Håkon Sandholt (40)11681010103023
Ivar Areklett (40)161311151192927
Jan Erik Killengreen (48)199121214123528
Jan-Egil Aakernes (49)2010161711143531
Jarle Kvåle (57)1618201621214534
Jo Fougli (44)199131716153027
Jon Inge Kolden (55)1516191119144335
Jonatan Hetland (22)53116981612
Jone Frafjord (35)1878138102121
Jørn Gulbrandsen (50)1412181515163531
Kjetil Hofstad (39)148161614122725
Knut Heggland (46)148141112113327
Knut Lekvam (33)1031297101720
Kristian Kvamsøe (32)671191192617
Kristin Leifsdatter (23)10788981711
Lars Erik Brandt Rustad (26)10657681514
Lars Heggland (58)1915181617164136
Marte Stang Midttun (44)148141614163222
Mats Sigstad (64)1917211721194942
Mette Thoresen Dybhavn (26)56561071914
Nils-Olav Hole (30)6111081292215
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)12334381
Olav Nedrebø (40)1256119103024
Ole Martin Halck (70)1921232324225248
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)8466782015
Per Harald Ninive (35)71014611122623
Petter Jacobsen (47)1411131512113731
Petter Kjær (48)1613121712123429
Petter Varhaug (28)971081072217
Roald Fleiner (20)624434137
Sigbjørn Snørteland (31)810106982418
Sonja Sirnes (16)646466115
Stig Sanner (66)1819222419195048
Svein Erik Gransjøen (50)1410141215123732
Svein Gule (26)6565661714
Tarald Bjørdal Langan (42)1011141412123124
Thomas Kolåsæter (71)2220232424225748
Tom Flaten (34)134810792419
Tore Heliks Van Dahl (58)1212191520144541
Toril Opsahl (44)13791112133325
Trond Stabell (35)105111011141923
Truls Flatberg (58)1712181720174138
Vegard Eikemo Sande (52)1112161216144137
Øystein Aadnevik (59)1914161616134539
Øyvind Pedersen (34)899513112322
Åse Knudsen (39)167101410132924
Åsmund Eide Gjøystdal (31)691110982518

Komplementering (Espen Kibsgård – Håkon Sandholt)

->Espen Kibsgård (70)Eva Endresen (37)Finn Bjarne Østby (28)Fredrik Methi (47)Geir H. Kristiansen (61)Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)Harald Groven (28)Håkon Sandholt (40)
Aksel Mygland (39)719231410262517
Andreas B. Schei (50)829341511363321
Andreas Winnem (47)1223321916303221
Anlaug Frydenlund (17)78769111410
Anne Beate Putten (33)717191014221710
Arild Tørum (51)929351910363322
Arne Mosaker (25)517141011182112
Bjørn Erik Lobben (55)931362117373724
Carl Magnus Skutle (58)837402217434029
Dag Fjeldstad (63)1330412817424029
Dag Olav Rønning (59)1231422516413927
David Tørre Asprusten (59)1232392320393829
Eirik Bäcklund (56)1232372416383726
Eivind Moskvil (58)1233412714433728
Eli Rogneby (22)81011107151212
Espen Iversen (31)516201211211814
Espen Kibsgård (70)042503222534636
Eva Endresen (37)9024196222420
Finn Bjarne Østby (28)81501113182115
Fredrik Methi (47)92930015352920
Geir H. Kristiansen (61)133046290433834
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)791412601711
Harald Groven (28)4152110521013
Håkon Sandholt (40)62327131327250
Ivar Areklett (40)1223231414242515
Jan Erik Killengreen (48)924312215322817
Jan-Egil Aakernes (49)726302114293221
Jarle Kvåle (57)1133392219443730
Jo Fougli (44)1223272216323024
Jon Inge Kolden (55)1032332121383524
Jonatan Hetland (22)6131371017158
Jone Frafjord (35)918191510232015
Jørn Gulbrandsen (50)1126322017333422
Kjetil Hofstad (39)1324251915292519
Knut Heggland (46)1024322312332822
Knut Lekvam (33)81620129221815
Kristian Kvamsøe (32)51523107252314
Kristin Leifsdatter (23)6914137141110
Lars Erik Brandt Rustad (26)613171310141612
Lars Heggland (58)1332392616413629
Marte Stang Midttun (44)921261613313018
Mats Sigstad (64)1236472721464331
Mette Thoresen Dybhavn (26)41416125171613
Nils-Olav Hole (30)416191011232313
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)14743773
Olav Nedrebø (40)81828177242119
Ole Martin Halck (70)1539483023525035
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)510121210151912
Per Harald Ninive (35)520211114232615
Petter Jacobsen (47)624312116333018
Petter Kjær (48)829302115303423
Petter Varhaug (28)9141798192414
Roald Fleiner (20)4696510107
Sigbjørn Snørteland (31)61919612262212
Sonja Sirnes (16)6794510117
Stig Sanner (66)1241473121504431
Svein Erik Gransjøen (50)929321814363623
Svein Gule (26)6131611814158
Tarald Bjørdal Langan (42)821281311312719
Thomas Kolåsæter (71)1044523121534835
Tom Flaten (34)91516109221913
Tore Heliks Van Dahl (58)933382114423826
Toril Opsahl (44)522281713292617
Trond Stabell (35)71319147232117
Truls Flatberg (58)1531392817433829
Vegard Eikemo Sande (52)730351816393223
Øystein Aadnevik (59)1031392613403526
Øyvind Pedersen (34)718241311252117
Åse Knudsen (39)1016251910222717
Åsmund Eide Gjøystdal (31)616181412202512

Komplementering (Ivar Areklett – Jone Frafjord)

->Ivar Areklett (40)Jan Erik Killengreen (48)Jan-Egil Aakernes (49)Jarle Kvåle (57)Jo Fougli (44)Jon Inge Kolden (55)Jonatan Hetland (22)Jone Frafjord (35)
Aksel Mygland (39)171411818122320
Andreas B. Schei (50)2719171322163425
Andreas Winnem (47)2020221424133429
Anlaug Frydenlund (17)1099264810
Anne Beate Putten (33)13101471852017
Arild Tørum (51)2819181421143528
Arne Mosaker (25)1411961032115
Bjørn Erik Lobben (55)2622211830153931
Carl Magnus Skutle (58)3429291733184141
Dag Fjeldstad (63)3624242428244435
Dag Olav Rønning (59)3023262228234832
David Tørre Asprusten (59)3423271832154337
Eirik Bäcklund (56)2722182028204329
Eivind Moskvil (58)2722232229174433
Eli Rogneby (22)119810810168
Espen Iversen (31)181113814112117
Espen Kibsgård (70)4231282438255444
Eva Endresen (37)2013141316142820
Finn Bjarne Østby (28)11119101161912
Fredrik Methi (47)2121191225133227
Geir H. Kristiansen (61)3528262333274936
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)884111271912
Harald Groven (28)1381181482113
Håkon Sandholt (40)15912132092620
Ivar Areklett (40)015121624123019
Jan Erik Killengreen (48)230171520153425
Jan-Egil Aakernes (49)211801824153824
Jarle Kvåle (57)332426028153937
Jo Fougli (44)281619150173023
Jon Inge Kolden (55)272221132803932
Jonatan Hetland (22)12811486012
Jone Frafjord (35)141210151412250
Jørn Gulbrandsen (50)2518191526173527
Kjetil Hofstad (39)2019201216162223
Knut Heggland (46)2718201421143025
Knut Lekvam (33)171111812111918
Kristian Kvamsøe (32)201716416121820
Kristin Leifsdatter (23)997101171510
Lars Erik Brandt Rustad (26)131091116102111
Lars Heggland (58)2825252032184229
Marte Stang Midttun (44)2416151115133021
Mats Sigstad (64)3527302034224638
Mette Thoresen Dybhavn (26)169121310122214
Nils-Olav Hole (30)15161441352016
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)74322246
Olav Nedrebø (40)1914141518143018
Ole Martin Halck (70)3930312338245043
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)118710972110
Per Harald Ninive (35)16161091982620
Petter Jacobsen (47)2020151825143428
Petter Kjær (48)2118161521153626
Petter Varhaug (28)14171491262015
Roald Fleiner (20)644284159
Sigbjørn Snørteland (31)19111481582117
Sonja Sirnes (16)108532557
Stig Sanner (66)3632262437205139
Svein Erik Gransjøen (50)2521211728153829
Svein Gule (26)89971241812
Tarald Bjørdal Langan (42)221518417132625
Thomas Kolåsæter (71)3932322640275344
Tom Flaten (34)1191191182414
Tore Heliks Van Dahl (58)3026231929154134
Toril Opsahl (44)2419141617123222
Trond Stabell (35)1716121020132414
Truls Flatberg (58)3323281926213933
Vegard Eikemo Sande (52)2822201528143831
Øystein Aadnevik (59)2922162030174931
Øyvind Pedersen (34)201318616112322
Åse Knudsen (39)1916151717153224
Åsmund Eide Gjøystdal (31)91311111782118

Komplementering (Jørn Gulbrandsen – Lars Heggland)

->Jørn Gulbrandsen (50)Kjetil Hofstad (39)Knut Heggland (46)Knut Lekvam (33)Kristian Kvamsøe (32)Kristin Leifsdatter (23)Lars Erik Brandt Rustad (26)Lars Heggland (58)
Aksel Mygland (39)121815211824298
Andreas B. Schei (50)1728202626393412
Andreas Winnem (47)1824182526342814
Anlaug Frydenlund (17)48811714118
Anne Beate Putten (33)111613171822199
Arild Tørum (51)1726182929393713
Arne Mosaker (25)1215132015192111
Bjørn Erik Lobben (55)1926263232413817
Carl Magnus Skutle (58)2233263532454219
Dag Fjeldstad (63)2532253338474320
Dag Olav Rønning (59)2736273838443819
David Tørre Asprusten (59)2436243536444017
Eirik Bäcklund (56)2131223035423615
Eivind Moskvil (58)2431233535434016
Eli Rogneby (22)710961616115
Espen Iversen (31)121712181619199
Espen Kibsgård (70)3144344543535025
Eva Endresen (37)1322152020232411
Finn Bjarne Østby (28)101414151919199
Fredrik Methi (47)1727242625373415
Geir H. Kristiansen (61)2837273736454519
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)71411131715127
Harald Groven (28)121410131916186
Håkon Sandholt (40)1220162222272611
Ivar Areklett (40)1521212428262710
Jan Erik Killengreen (48)1628202633343215
Jan-Egil Aakernes (49)1830232733333216
Jarle Kvåle (57)2230253229444219
Jo Fougli (44)2021192328323418
Jon Inge Kolden (55)2232233335393915
Jonatan Hetland (22)7568814176
Jone Frafjord (35)121914202322206
Jørn Gulbrandsen (50)031183130393415
Kjetil Hofstad (39)200171623272810
Knut Heggland (46)14240252534327
Knut Lekvam (33)14101201821217
Kristian Kvamsøe (32)121611170252310
Kristin Leifsdatter (23)12111111160156
Lars Erik Brandt Rustad (26)10151214171806
Lars Heggland (58)232919323641380
Marte Stang Midttun (44)1425182522313016
Mats Sigstad (64)2536303638474320
Mette Thoresen Dybhavn (26)91712191617178
Nils-Olav Hole (30)101514171123229
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)45453455
Olav Nedrebø (40)142212242725247
Ole Martin Halck (70)2642294141524823
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)71712161717168
Per Harald Ninive (35)1021172021242612
Petter Jacobsen (47)1725212928322917
Petter Kjær (48)2125232932363214
Petter Varhaug (28)111311151221215
Roald Fleiner (20)49681014115
Sigbjørn Snørteland (31)1021121916252110
Sonja Sirnes (16)866758117
Stig Sanner (66)3037313842504722
Svein Erik Gransjøen (50)1632203329393812
Svein Gule (26)101410121617157
Tarald Bjørdal Langan (42)1420202118323115
Thomas Kolåsæter (71)3143354641545227
Tom Flaten (34)121613152123276
Tore Heliks Van Dahl (58)1934233433434017
Toril Opsahl (44)1725172822292913
Trond Stabell (35)131713141624208
Truls Flatberg (58)2030243234463918
Vegard Eikemo Sande (52)1833213031393718
Øystein Aadnevik (59)2337263736424016
Øyvind Pedersen (34)1419141620272111
Åse Knudsen (39)1723172426252412
Åsmund Eide Gjøystdal (31)81711181821236

Komplementering (Marte Stang Midttun – Pekka Wendelin Mykkeltvedt)

->Marte Stang Midttun (44)Mats Sigstad (64)Mette Thoresen Dybhavn (26)Nils-Olav Hole (30)Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)Olav Nedrebø (40)Ole Martin Halck (70)Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)
Aksel Mygland (39)14928223219823
Andreas B. Schei (50)171133274424934
Andreas Winnem (47)201234284224728
Anlaug Frydenlund (17)63116141238
Anne Beate Putten (33)16422172913416
Arild Tørum (51)191135304327935
Arne Mosaker (25)9917102316415
Bjørn Erik Lobben (55)241040335029536
Carl Magnus Skutle (58)281337345030738
Dag Fjeldstad (63)2716434456281439
Dag Olav Rønning (59)2916383953251237
David Tørre Asprusten (59)3112393753301237
Eirik Bäcklund (56)2613403851251035
Eivind Moskvil (58)3013393752281038
Eli Rogneby (22)10715142112414
Espen Iversen (31)9919162315918
Espen Kibsgård (70)3518484462381547
Eva Endresen (37)14925233215619
Finn Bjarne Østby (28)101118172616612
Fredrik Methi (47)191033274224731
Geir H. Kristiansen (61)3018404255281443
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)1161517228611
Harald Groven (28)1471821269819
Håkon Sandholt (40)14727233419524
Ivar Areklett (40)201130253819923
Jan Erik Killengreen (48)201131344322828
Jan-Egil Aakernes (49)2015353343231028
Jarle Kvåle (57)2413443150321039
Jo Fougli (44)1514282737221225
Jon Inge Kolden (55)241341304829934
Jonatan Hetland (22)8418121712215
Jone Frafjord (35)12923213213817
Jørn Gulbrandsen (50)201133304524629
Kjetil Hofstad (39)2011302435211128
Knut Heggland (46)201232304118530
Knut Lekvam (33)14526202917421
Kristian Kvamsøe (32)10622132619321
Kristin Leifsdatter (23)1061416188512
Lars Erik Brandt Rustad (26)12517182210414
Lars Heggland (58)3014403754251138
Marte Stang Midttun (44)01129233722725
Mats Sigstad (64)31046405734843
Mette Thoresen Dybhavn (26)1180162110713
Nils-Olav Hole (30)962002520318
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)22440624
Olav Nedrebø (40)18102430370920
Ole Martin Halck (70)331451436339047
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)97151623850
Per Harald Ninive (35)11725193021421
Petter Jacobsen (47)21732314123529
Petter Kjær (48)2113322744211128
Petter Varhaug (28)10719112416618
Roald Fleiner (20)47141216848
Sigbjørn Snørteland (31)11422182617320
Sonja Sirnes (16)3410710728
Stig Sanner (66)3516484160371245
Svein Erik Gransjøen (50)2211313344271133
Svein Gule (26)8318132410516
Tarald Bjørdal Langan (42)151030213525727
Thomas Kolåsæter (71)3716514664381549
Tom Flaten (34)13822213012916
Tore Heliks Van Dahl (58)251340345129536
Toril Opsahl (44)1510272737161024
Trond Stabell (35)12824203317520
Truls Flatberg (58)2714403652291239
Vegard Eikemo Sande (52)241037314530734
Øystein Aadnevik (59)271439385427935
Øyvind Pedersen (34)17421183118424
Åse Knudsen (39)151125293416824
Åsmund Eide Gjøystdal (31)13820172612416

Komplementering (Per Harald Ninive – Stig Sanner)

->Per Harald Ninive (35)Petter Jacobsen (47)Petter Kjær (48)Petter Varhaug (28)Roald Fleiner (20)Sigbjørn Snørteland (31)Sonja Sirnes (16)Stig Sanner (66)
Aksel Mygland (39)1718172426232812
Andreas B. Schei (50)2924152835253811
Andreas Winnem (47)2417202830293812
Anlaug Frydenlund (17)8107101210106
Anne Beate Putten (33)161110222118236
Arild Tørum (51)2621183137284012
Arne Mosaker (25)10127161813203
Bjørn Erik Lobben (55)2916193539314510
Carl Magnus Skutle (58)3025263944354810
Dag Fjeldstad (63)3827284245425116
Dag Olav Rønning (59)3825234143384915
David Tørre Asprusten (59)3027283943344717
Eirik Bäcklund (56)322120383934469
Eivind Moskvil (58)3522223742354811
Eli Rogneby (22)13128161515176
Espen Iversen (31)1915122018182013
Espen Kibsgård (70)4029305154456016
Eva Endresen (37)2214182323252812
Finn Bjarne Østby (28)141210171716219
Fredrik Methi (47)2321202833223512
Geir H. Kristiansen (61)4030284146425016
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)12106151419188
Harald Groven (28)191114241819236
Håkon Sandholt (40)201115262721315
Ivar Areklett (40)2113132626283410
Jan Erik Killengreen (48)2921183732284014
Jan-Egil Aakernes (49)241717353332389
Jarle Kvåle (57)3128243839344415
Jo Fougli (44)2822172832283015
Jon Inge Kolden (55)282222333932449
Jonatan Hetland (22)13910141712117
Jone Frafjord (35)201613222421268
Jørn Gulbrandsen (50)2520233334294214
Kjetil Hofstad (39)2517162428292910
Knut Heggland (46)2820212932273611
Knut Lekvam (33)181514202121245
Kristian Kvamsøe (32)181316162217218
Kristin Leifsdatter (23)12811161717157
Lars Erik Brandt Rustad (26)17810191716217
Lars Heggland (58)3528243543374914
Marte Stang Midttun (44)2018172628243113
Mats Sigstad (64)3624294351375214
Mette Thoresen Dybhavn (26)161110172017208
Nils-Olav Hole (30)14149132217215
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)43555433
Olav Nedrebø (40)2616132828263111
Ole Martin Halck (70)3928334854425616
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)14108181617207
Per Harald Ninive (35)01816222420299
Petter Jacobsen (47)30021343327388
Petter Kjær (48)292202935293711
Petter Varhaug (28)1515902016217
Roald Fleiner (20)96712011156
Sigbjørn Snørteland (31)16111219220238
Sonja Sirnes (16)1075911806
Stig Sanner (66)402729455243560
Svein Erik Gransjøen (50)2621233135304413
Svein Gule (26)1298161616195
Tarald Bjørdal Langan (42)2218162726243111
Thomas Kolåsæter (71)4329314857446118
Tom Flaten (34)191611181721278
Tore Heliks Van Dahl (58)3021253643324611
Toril Opsahl (44)251420283226319
Trond Stabell (35)171717222222277
Truls Flatberg (58)3628263540344713
Vegard Eikemo Sande (52)291924353625439
Øystein Aadnevik (59)3423224042365011
Øyvind Pedersen (34)1816112324182710
Åse Knudsen (39)2514172425282913
Åsmund Eide Gjøystdal (31)111111182219258

Komplementering (Svein Erik Gransjøen – Trond Stabell)

->Svein Erik Gransjøen (50)Svein Gule (26)Tarald Bjørdal Langan (42)Thomas Kolåsæter (71)Tom Flaten (34)Tore Heliks Van Dahl (58)Toril Opsahl (44)Trond Stabell (35)
Aksel Mygland (39)132515517101519
Andreas B. Schei (50)183320726132128
Andreas Winnem (47)2130191026132522
Anlaug Frydenlund (17)5106410488
Anne Beate Putten (33)12151551591314
Arild Tørum (51)183418928102131
Arne Mosaker (25)10161151481119
Bjørn Erik Lobben (55)203522731132632
Carl Magnus Skutle (58)223826937122733
Dag Fjeldstad (63)2342321233172633
Dag Olav Rønning (59)2339311133202435
David Tørre Asprusten (59)2138311235162634
Eirik Bäcklund (56)213626929182432
Eivind Moskvil (58)203828933142737
Eli Rogneby (22)913118129116
Espen Iversen (31)131913816141219
Espen Kibsgård (70)295036945213142
Eva Endresen (37)1624161018121515
Finn Bjarne Østby (28)10181491081212
Fredrik Methi (47)153218723102026
Geir H. Kristiansen (61)2543301136173033
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)1012136128912
Harald Groven (28)14171351381014
Håkon Sandholt (40)13221741981322
Ivar Areklett (40)152220817122022
Jan Erik Killengreen (48)193121923162329
Jan-Egil Aakernes (49)2032251026141926
Jarle Kvåle (57)2438191232182932
Jo Fougli (44)2230191321151729
Jon Inge Kolden (55)2033261129122333
Jonatan Hetland (22)1014641251011
Jone Frafjord (35)142118815111314
Jørn Gulbrandsen (50)1634221028112328
Kjetil Hofstad (39)2127171121152021
Knut Heggland (46)1630241025111924
Knut Lekvam (33)16191281491712
Kristian Kvamsøe (32)1122821971013
Kristin Leifsdatter (23)1214136128812
Lars Erik Brandt Rustad (26)14151571981111
Lars Heggland (58)2039311430172731
Marte Stang Midttun (44)1626171023111521
Mats Sigstad (64)254132938193037
Mette Thoresen Dybhavn (26)718146148915
Nils-Olav Hole (30)1317951761315
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)37225227
Olav Nedrebø (40)172423718111222
Ole Martin Halck (70)3149351445173640
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)1118136106813
Per Harald Ninive (35)11211572071617
Petter Jacobsen (47)183023529101729
Petter Kjær (48)213022825152430
Petter Varhaug (28)9181351261215
Roald Fleiner (20)510463587
Sigbjørn Snørteland (31)11211341851318
Sonja Sirnes (16)109569438
Stig Sanner (66)2945351340193138
Svein Erik Gransjøen (50)03525926152230
Svein Gule (26)1101151171010
Tarald Bjørdal Langan (42)17270820142222
Thomas Kolåsæter (71)305037044223644
Tom Flaten (34)10191270111616
Tore Heliks Van Dahl (58)23393093502333
Toril Opsahl (44)1628249269026
Trond Stabell (35)15191581710170
Truls Flatberg (58)2539311233162631
Vegard Eikemo Sande (52)193523829102529
Øystein Aadnevik (59)233929830152632
Øyvind Pedersen (34)15191482181917
Åse Knudsen (39)1427211121121523
Åsmund Eide Gjøystdal (31)10181441571617

Komplementering (Truls Flatberg – Åsmund Eide Gjøystdal)

->Truls Flatberg (58)Vegard Eikemo Sande (52)Øystein Aadnevik (59)Øyvind Pedersen (34)Åse Knudsen (39)Åsmund Eide Gjøystdal (31)
Aksel Mygland (39)111410252119
Andreas B. Schei (50)121511272633
Andreas Winnem (47)141716262027
Anlaug Frydenlund (17)28981110
Anne Beate Putten (33)7118132018
Arild Tørum (51)141813312932
Arne Mosaker (25)9105161616
Bjørn Erik Lobben (55)191712353131
Carl Magnus Skutle (58)171718323533
Dag Fjeldstad (63)172318383141
Dag Olav Rønning (59)192316343039
David Tørre Asprusten (59)181916303438
Eirik Bäcklund (56)182013352734
Eivind Moskvil (58)172012353235
Eli Rogneby (22)5118111216
Espen Iversen (31)111611191618
Espen Kibsgård (70)272521434145
Eva Endresen (37)10159211422
Finn Bjarne Østby (28)9118181415
Fredrik Methi (47)171314262730
Geir H. Kristiansen (61)202515383242
Gerd Lillian Lindø Johnsen (24)911515713
Harald Groven (28)884151622
Håkon Sandholt (40)11117231821
Ivar Areklett (40)151610262018
Jan Erik Killengreen (48)131811272530
Jan-Egil Aakernes (49)19176332529
Jarle Kvåle (57)182018293537
Jo Fougli (44)122015262230
Jon Inge Kolden (55)181713323132
Jonatan Hetland (22)3812111512
Jone Frafjord (35)10147232022
Jørn Gulbrandsen (50)121614302827
Kjetil Hofstad (39)112017242325
Knut Heggland (46)121513262426
Knut Lekvam (33)71111151820
Kristian Kvamsøe (32)8119181919
Kristin Leifsdatter (23)1110616913
Lars Erik Brandt Rustad (26)7117131118
Lars Heggland (58)182415353133
Marte Stang Midttun (44)131612272026
Mats Sigstad (64)202219343641
Mette Thoresen Dybhavn (26)8116131215
Nils-Olav Hole (30)899142016
Oda Renate Lyngstad Oltedal (9)324644
Olav Nedrebø (40)11188241721
Ole Martin Halck (70)242520403943
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (28)9104181313
Per Harald Ninive (35)131210192115
Petter Jacobsen (47)171411292227
Petter Kjær (48)162011252628
Petter Varhaug (28)5119171315
Roald Fleiner (20)24310611
Sigbjørn Snørteland (31)748152019
Sonja Sirnes (16)5779610
Stig Sanner (66)212318424043
Svein Erik Gransjøen (50)171714312529
Svein Gule (26)796111413
Tarald Bjørdal Langan (42)151312222425
Thomas Kolåsæter (71)252720454344
Tom Flaten (34)9115211618
Tore Heliks Van Dahl (58)161614323134
Toril Opsahl (44)121711292029
Trond Stabell (35)8128181921
Truls Flatberg (58)02120323340
Vegard Eikemo Sande (52)15011292935
Øystein Aadnevik (59)21180363236
Øyvind Pedersen (34)8111102121
Åse Knudsen (39)14161226024
Åsmund Eide Gjøystdal (31)1314818160