FORUM

ARRANGEMENTER

Quizkalenderen 2019 Finn din pubquiz Norgescupen

QUIZ-STOFF

Diverse quizer QuizDan QM Podcaster Internasjonal quiz Quizlenker Dette bør du kunne

MESTERSKAP

EM VM NM Nordisk Norway Open Rankinglister Analyser og tabeller

OM NQF

Medlemskap Styret Hvem og hva er NQF? Kontakt oss Formelt

Analyse av NM 2019 individuelt

Analysen er basert på de 100 innledende spørsmålene, så de 15 spørsmålene i finalen er ikke med her.

Spilleranalyse

NavnPoengV-50L-50SoloDuoTrio4ereV-poeng
Stig Sanner79324700001,93
Thomas Kolåsæter77334400001,91
Vegard Eikemo Sande75294600001,72
Andreas Benjamin Schei74314300001,72
Brage Nordgård73304300001,90
Ole Martin Halck72274500001,61
Knut Heggland72294300001,75
Lars Heggland72274500001,75
Ingrid Sande Larsen72304200001,70
Dag Olav Rønning72314100001,78
Mats Sigstad71274400001,77
Dag Fjeldstad70294100001,63
Geir H. Kristiansen69284100001,75
Tore Heliks Van Dahl68284000001,65
Jørn Gulbrandsen68264200001,57
Øystein Aadnevik67254200001,66
Jarle Kvåle67254200001,54
Erik Hatlø66214500001,50
Espen Kibsgård66283800001,70
John Ivar Østby66224400001,49
Jon Inge Kolden64224200001,48
Carl Magnus Skutle64224200001,47
Lars Matti Årvold64214300001,48
Eirik Bäcklund63194400001,48
Lars Espen Fulke Oppedal63174600001,33
Truls Flatberg62184400001,32
Bjørn Erik Lobben62224000001,46
Finn Eivind Slungård62184400001,34
David Tørre Asprusten62184400001,45
Arild Tørum61223900001,41
Asbjørn Arntzen60204000001,29
Arne Blakkisrud60243600001,35
Rune Hallbjørn Jensen59184100001,27
Erik Nodland59213800001,46
John Halvor Rykkelid58213700001,30
Terje Røsand58223600001,33
Kjetil Hofstad57174000001,23
Håkon Sandholt57203700001,30
Jone Frafjord56173900001,33
Svein Erik Gransjøen56193700001,37
Petter Kjær56223400001,31
Tarald Bjørdal Langan56193700001,21
Ørjan Sagvolden56173900001,19
Øyvind Pedersen55144100001,08
Lars Rasmussen55213400001,31
Åsmund Eide Gjøystdal54163800001,19
Steinar Johannessen54134100001,07
Jan Erik Killengreen53114200001,00
Marit Andersen51143700001,03
Willy Erland51153600001,09
Åse Knudsen51133800001,04
Jan Gunnar Fredriksen50133700001,02
Olav Nedrebø50173300001,04
Eva Endresen49173200001,05
Aksel Mygland49153400001,02
Johannes Hoggen48143400001,01
Nils-Olav Hole48173100001,18
Ivar Areklett47103700001,03
Per Harald Ninive47103700000,99
Tom Flaten46133300000,94
Petter Jacobsen46143200000,97
Kristian Kvamsøe46143200001,01
Andreas Winnem4673900000,84
Morten Haave45123300000,97
Espen Iversen45172800001,04
Øystein Almås43123100000,86
Anne Beate Putten43123100000,91
Lars Erik Brandt Rustad41113000000,80
Fredrik Methi4083200000,86
Ivar Berg39102900000,74
Inger Anita Pedersen3983100000,75
Vemund Svendsen39102900000,76
Hilde Arholm38132500000,75
Kristin Leifsdatter3853300000,69
Erik Lobben3692700000,68
Sonja Sirnes36132300000,78
Morten B. Hæhre3482600000,65
Jan Olav Nilssen33102300000,77
Pekka Wendelin Mykkeltvedt3292300000,63
Petter Varhaug32102200000,70
Svein Gule2842400000,56

Forklaring: Poeng = oppnådde poeng; V-x = poeng på de vanskeligste x spørsmålene; L-y = poeng på de letteste y spørsmålene; Solo = antall solopoeng; tilsvarende for duo- trio- og firerpoeng; V-poeng = vanskelighetsvektede poeng, dvs hvis hvert spørsmål ga ett poeng på deling mellom spillerne som svarte riktig.

Spørsmålsanalyse

Alle spørsmålene ble korrekt besvart av noen deltakere, og det var heller ingen solo-, duo-, trio- eller kvartettpoeng. Det vanskeligste spørsmålet var spørsmål 29, om en organisasjon som er medlem i Norsk Presseforbund. Dette spørsmålet var det ni personer som greide.

De to spørsmålene som i størst grad favoriserte toppen, var spørsmålet om fødebyen til Muhammad Ali og spørsmålet om navnet på sikhenes gudshus. Førstnevnte spørsmål greide 26 av de 38 beste mot 10 av den nedre halvdelen, mens 19 av øvre halvdel hadde sikhenes gudshus, mens bare tre av de nederste 38 klarte det.

NrSpmRettT-38B-43T-favHvem
16032284
2713536-1
36434304
44928217
56737307
648311714
7291316-3
85331229
914862
105229236
11472324-1
12Elv i USA10734
132015510
145029218
15191275
16803842-4
172920911
1816972
19613031-1
2039271215
21683335-2
2241271413
235628280
24401921-2
25Muhammad Alis fødeby36261016
265130219
272717107
283320137
29Org. som er en del av Norsk Presseforbund9817
305632248
31803842-4
324224186
332016412
344825232
354626206
3645301515
373921183
384929209
393019118
407437370
415428262
4259362313
434023176
447136351
4548311714
464222202
47191183
484928217
4936241212
506032284
513421138
524024168
53211569
544224186
555829290
567136351
577136351
58652738-11
594928217
603521147
616234286
623017134
633723149
6434241014
652216610
666634322
67733538-3
683016142
697538371
702916133
7114954
72211293
736232302
743321129
75703436-2
7645281711
777137343
7837251213
79Norsk band med kritikerrost album i 199410642
80Sikhenes gudshus2219316
8148301812
826232302
835130219
84602733-6
852515105
864728199
875129227
88161248
896634322
903419154
9138251312
925932275
932618810
944021192
95Slag hvor Olav Trygvasson falt7638380
965331229
972317611
985327261
991412210
10051331815

Forklaring: Nr = løpende spørsmålsnummer for hele quizen; Spm = spørsmåls-ID; Rett = antall spillere som svarte riktig; T-x = antall spillere av de øverste x som svarte riktig; B-y = antall spillere av de nederste y som svarte riktig; T-fav = i hvilken grad spørsmålet favoriserte toppen heller enn bunnen av tabellen (T-x minus B-y); Hvem = spillere med solo-/duo-/trio-/firerpoeng.

Beste par

Vi ser at Ole Martin Halck og Brage Nordgård kunne klart 94 poeng om de hadde hadde stilt som par også i den individuelle konkurransen.

NavnPoeng
Ole Martin Halck+Brage Nordgård94
Dag Fjeldstad+Thomas Kolåsæter93
Knut Heggland+Brage Nordgård93
Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård93
Thomas Kolåsæter+Stig Sanner93
Dag Olav Rønning+Mats Sigstad93
Lars Heggland+Thomas Kolåsæter92
Thomas Kolåsæter+Dag Olav Rønning92
Thomas Kolåsæter+Lars Matti Årvold92
Jarle Kvåle+Stig Sanner92
Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad92
Brage Nordgård+Stig Sanner92
Brage Nordgård+Andreas Benjamin Schei92
Vegard Eikemo Sande+Stig Sanner92
Stig Sanner+Mats Sigstad92
Øystein Aadnevik+Brage Nordgård91
Tore Heliks Van Dahl+Thomas Kolåsæter91
Dag Fjeldstad+Brage Nordgård91
Jørn Gulbrandsen+Stig Sanner91
Knut Heggland+Thomas Kolåsæter91
Knut Heggland+Stig Sanner91
Lars Heggland+Vegard Eikemo Sande91
Kjetil Hofstad+Stig Sanner91
Espen Kibsgård+Andreas Benjamin Schei91
Thomas Kolåsæter+Terje Røsand91
Geir H. Kristiansen+Jarle Kvåle91
Geir H. Kristiansen+Ingrid Sande Larsen91
Geir H. Kristiansen+Stig Sanner91
Jarle Kvåle+Dag Olav Rønning91
Ingrid Sande Larsen+Vegard Eikemo Sande91
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning91
Lars Rasmussen+Stig Sanner91
Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande91

Beste trioer

Fem trioer hadde et potensiale på 99 riktige. Mats Sigstad inngår i alle disse kombinasjonene.

NavnPoeng
Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad99
Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad99
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad99
Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad99
Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad99
Øystein Aadnevik+Espen Kibsgård+Stig Sanner98
Eirik Bäcklund+Jarle Kvåle+Stig Sanner98
Jørn Gulbrandsen+Lars Heggland+Stig Sanner98
Ole Martin Halck+Brage Nordgård+Lars Rasmussen98
Ole Martin Halck+Brage Nordgård+Stig Sanner98
Knut Heggland+Brage Nordgård+Mats Sigstad98
Knut Heggland+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten98
Lars Heggland+Brage Nordgård+Stig Sanner98
Kjetil Hofstad+Brage Nordgård+Stig Sanner98
Jon Inge Kolden+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad98
Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten98
Geir H. Kristiansen+Jarle Kvåle+Dag Olav Rønning98
Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Stig Sanner98
Jarle Kvåle+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad98
Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner98
Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad98
Ingrid Sande Larsen+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad98
Dag Olav Rønning+Mats Sigstad+Carl Magnus Skutle98

Beste kvartetter

Hele 246 ulike kombinasjoner av fire deltakere ga full score, 100 poeng.

NavnPoeng
Øystein Aadnevik+Dag Fjeldstad+Nils-Olav Hole+Espen Kibsgård100
Øystein Aadnevik+Dag Fjeldstad+Andreas Benjamin Schei+Lars Matti Årvold100
Øystein Aadnevik+Åsmund Eide Gjøystdal+Espen Kibsgård+Stig Sanner100
Øystein Aadnevik+Jørn Gulbrandsen+Geir H. Kristiansen+Stig Sanner100
Øystein Aadnevik+Erik Hatlø+Espen Kibsgård+Mats Sigstad100
Øystein Aadnevik+Lars Heggland+Espen Kibsgård+Stig Sanner100
Øystein Aadnevik+Nils-Olav Hole+Espen Kibsgård+Stig Sanner100
Øystein Aadnevik+Nils-Olav Hole+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård100
Øystein Aadnevik+Nils-Olav Hole+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Øystein Aadnevik+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad100
Øystein Aadnevik+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Øystein Aadnevik+Espen Kibsgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Øystein Aadnevik+Espen Kibsgård+Stig Sanner+David Tørre Asprusten100
Øystein Aadnevik+Espen Kibsgård+Mats Sigstad+Carl Magnus Skutle100
Øystein Aadnevik+Espen Kibsgård+Mats Sigstad+Finn Eivind Slungård100
Øystein Aadnevik+Petter Kjær+Mats Sigstad+Lars Matti Årvold100
Øystein Aadnevik+Geir H. Kristiansen+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Øystein Aadnevik+Brage Nordgård+Andreas Benjamin Schei+Carl Magnus Skutle100
Ivar Areklett+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Ivar Areklett+Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Arne Blakkisrud+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Arne Blakkisrud+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Eirik Bäcklund+Jone Frafjord+Espen Kibsgård+Carl Magnus Skutle100
Eirik Bäcklund+Jone Frafjord+Brage Nordgård+Anne Beate Putten100
Eirik Bäcklund+Svein Erik Gransjøen+Jørn Gulbrandsen+Finn Eivind Slungård100
Eirik Bäcklund+Svein Erik Gransjøen+Knut Heggland+Finn Eivind Slungård100
Eirik Bäcklund+Svein Erik Gransjøen+Thomas Kolåsæter+Carl Magnus Skutle100
Eirik Bäcklund+Svein Erik Gransjøen+Jarle Kvåle+Stig Sanner100
Eirik Bäcklund+Ole Martin Halck+Espen Kibsgård+Bjørn Erik Lobben100
Eirik Bäcklund+Ole Martin Halck+Espen Kibsgård+Carl Magnus Skutle100
Eirik Bäcklund+Knut Heggland+Espen Kibsgård+Jon Inge Kolden100
Eirik Bäcklund+Knut Heggland+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen100
Eirik Bäcklund+Knut Heggland+Espen Kibsgård+Finn Eivind Slungård100
Eirik Bäcklund+Lars Heggland+Espen Kibsgård+Stig Sanner100
Eirik Bäcklund+Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Carl Magnus Skutle100
Eirik Bäcklund+Espen Kibsgård+Jarle Kvåle+Stig Sanner100
Eirik Bäcklund+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad100
Eirik Bäcklund+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Eirik Bäcklund+Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Eirik Bäcklund+Jarle Kvåle+Stig Sanner+Lars Matti Årvold100
Tore Heliks Van Dahl+Svein Erik Gransjøen+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Ole Martin Halck+Erik Nodland+Lars Matti Årvold100
Tore Heliks Van Dahl+Erik Hatlø+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Rune Hallbjørn Jensen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Jon Inge Kolden+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Tore Heliks Van Dahl+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Brage Nordgård+Anne Beate Putten+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Tore Heliks Van Dahl+Brage Nordgård+Mats Sigstad+David Tørre Asprusten100
Willy Erland+Erik Hatlø+Espen Kibsgård+Mats Sigstad100
Willy Erland+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Dag Fjeldstad+Lars Heggland+Thomas Kolåsæter+Lars Matti Årvold100
Dag Fjeldstad+Lars Heggland+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Dag Fjeldstad+Nils-Olav Hole+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård100
Dag Fjeldstad+Thomas Kolåsæter+Fredrik Methi+Erik Nodland100
Dag Fjeldstad+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Dag Fjeldstad+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Dag Fjeldstad+Bjørn Erik Lobben+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Dag Fjeldstad+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Dag Fjeldstad+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Truls Flatberg+Knut Heggland+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Truls Flatberg+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Tom Flaten+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Jone Frafjord+Lars Heggland+Brage Nordgård+Anne Beate Putten100
Jone Frafjord+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad100
Jone Frafjord+Geir H. Kristiansen+Ingrid Sande Larsen+Lars Matti Årvold100
Jone Frafjord+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Anne Beate Putten100
Jone Frafjord+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Jone Frafjord+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Jone Frafjord+Brage Nordgård+Andreas Benjamin Schei+David Tørre Asprusten100
Jan Gunnar Fredriksen+Knut Heggland+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Åsmund Eide Gjøystdal+Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Åsmund Eide Gjøystdal+Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+Stig Sanner100
Svein Erik Gransjøen+Knut Heggland+Geir H. Kristiansen+Ingrid Sande Larsen100
Svein Erik Gransjøen+Knut Heggland+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad100
Svein Erik Gransjøen+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Jørn Gulbrandsen+Morten Haave+Lars Heggland+Stig Sanner100
Jørn Gulbrandsen+Lars Heggland+Geir H. Kristiansen+Bjørn Erik Lobben100
Jørn Gulbrandsen+Lars Heggland+Geir H. Kristiansen+Stig Sanner100
Jørn Gulbrandsen+Lars Heggland+Bjørn Erik Lobben+Terje Røsand100
Jørn Gulbrandsen+Lars Heggland+Terje Røsand+Stig Sanner100
Jørn Gulbrandsen+Rune Hallbjørn Jensen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Jørn Gulbrandsen+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Jørn Gulbrandsen+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Jørn Gulbrandsen+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Jørn Gulbrandsen+Bjørn Erik Lobben+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Jørn Gulbrandsen+Brage Nordgård+Anne Beate Putten+Mats Sigstad100
Jørn Gulbrandsen+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Jørn Gulbrandsen+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Svein Gule+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Svein Gule+Geir H. Kristiansen+Jarle Kvåle+Dag Olav Rønning100
Morten Haave+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Ole Martin Halck+Nils-Olav Hole+Brage Nordgård+Lars Rasmussen100
Ole Martin Halck+Nils-Olav Hole+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Ole Martin Halck+Geir H. Kristiansen+Bjørn Erik Lobben+Brage Nordgård100
Ole Martin Halck+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Ole Martin Halck+Brage Nordgård+Lars Rasmussen+David Tørre Asprusten100
Ole Martin Halck+Brage Nordgård+Andreas Benjamin Schei+Carl Magnus Skutle100
Erik Hatlø+Nils-Olav Hole+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård100
Erik Hatlø+Espen Kibsgård+Jon Inge Kolden+Mats Sigstad100
Erik Hatlø+Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Mats Sigstad100
Erik Hatlø+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad100
Erik Hatlø+Espen Kibsgård+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Erik Hatlø+Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Erik Hatlø+Brage Nordgård+Mats Sigstad+Arild Tørum100
Knut Heggland+Lars Heggland+Brage Nordgård+Anne Beate Putten100
Knut Heggland+Lars Heggland+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Knut Heggland+Kjetil Hofstad+Espen Kibsgård+David Tørre Asprusten100
Knut Heggland+Rune Hallbjørn Jensen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Espen Kibsgård+Jon Inge Kolden+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Espen Kibsgård+Geir H. Kristiansen+Ingrid Sande Larsen100
Knut Heggland+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Jon Inge Kolden+Geir H. Kristiansen+Dag Olav Rønning100
Knut Heggland+Jon Inge Kolden+Brage Nordgård+Andreas Benjamin Schei100
Knut Heggland+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Knut Heggland+Geir H. Kristiansen+Ingrid Sande Larsen+Lars Matti Årvold100
Knut Heggland+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Finn Eivind Slungård100
Knut Heggland+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Knut Heggland+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad+Lars Matti Årvold100
Knut Heggland+Bjørn Erik Lobben+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Brage Nordgård+Anne Beate Putten+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Knut Heggland+Brage Nordgård+Mats Sigstad+Finn Eivind Slungård100
Knut Heggland+Brage Nordgård+Mats Sigstad+Lars Matti Årvold100
Knut Heggland+Brage Nordgård+Finn Eivind Slungård+David Tørre Asprusten100
Lars Heggland+Espen Iversen+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Lars Heggland+Rune Hallbjørn Jensen+Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter100
Lars Heggland+Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Jan Olav Nilssen100
Lars Heggland+Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Stig Sanner100
Lars Heggland+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Stig Sanner100
Lars Heggland+Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Mats Sigstad100
Lars Heggland+Espen Kibsgård+Vegard Eikemo Sande+Stig Sanner100
Lars Heggland+Petter Kjær+Thomas Kolåsæter+Terje Røsand100
Lars Heggland+Jon Inge Kolden+Geir H. Kristiansen+Lars Rasmussen100
Lars Heggland+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Lars Heggland+Geir H. Kristiansen+Håkon Sandholt+Lars Matti Årvold100
Lars Heggland+Kristian Kvamsøe+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Lars Heggland+Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Lars Heggland+Brage Nordgård+Lars Rasmussen+Stig Sanner100
Lars Heggland+Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+Stig Sanner100
Lars Heggland+Brage Nordgård+Ørjan Sagvolden+Stig Sanner100
Lars Heggland+Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+Stig Sanner100
Kjetil Hofstad+Nils-Olav Hole+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Kjetil Hofstad+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Johannes Hoggen+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Nils-Olav Hole+Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård100
Nils-Olav Hole+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning100
Nils-Olav Hole+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+Terje Røsand100
Nils-Olav Hole+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Nils-Olav Hole+Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Nils-Olav Hole+Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+Stig Sanner100
Nils-Olav Hole+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Nils-Olav Hole+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Espen Iversen+Jon Inge Kolden+Geir H. Kristiansen+Erik Nodland100
Espen Iversen+Thomas Kolåsæter+Geir H. Kristiansen+Dag Olav Rønning100
Espen Iversen+Geir H. Kristiansen+Ingrid Sande Larsen+Erik Nodland100
Espen Iversen+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Espen Iversen+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Petter Jacobsen+Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Rune Hallbjørn Jensen+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Rune Hallbjørn Jensen+Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Petter Kjær+Thomas Kolåsæter+Erik Nodland100
Espen Kibsgård+Åse Knudsen+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Jon Inge Kolden+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Jan Olav Nilssen+Erik Nodland100
Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Espen Kibsgård+Thomas Kolåsæter+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Erik Nodland+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Ingrid Sande Larsen+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Erik Nodland+Mats Sigstad+David Tørre Asprusten100
Espen Kibsgård+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Brage Nordgård+Mats Sigstad+David Tørre Asprusten100
Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Håkon Sandholt+Mats Sigstad100
Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad+David Tørre Asprusten100
Espen Kibsgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad+Arild Tørum100
Petter Kjær+Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Petter Kjær+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Petter Kjær+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Petter Kjær+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Jon Inge Kolden+Geir H. Kristiansen+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Jon Inge Kolden+Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Jon Inge Kolden+Brage Nordgård+Andreas Benjamin Schei+Carl Magnus Skutle100
Thomas Kolåsæter+Geir H. Kristiansen+Jarle Kvåle+Dag Olav Rønning100
Thomas Kolåsæter+Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Thomas Kolåsæter+Geir H. Kristiansen+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande100
Thomas Kolåsæter+Geir H. Kristiansen+Dag Olav Rønning+Carl Magnus Skutle100
Thomas Kolåsæter+Geir H. Kristiansen+Dag Olav Rønning+Lars Matti Årvold100
Thomas Kolåsæter+Jarle Kvåle+Brage Nordgård+David Tørre Asprusten100
Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+Lars Rasmussen+David Tørre Asprusten100
Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+David Tørre Asprusten100
Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+Ørjan Sagvolden+David Tørre Asprusten100
Thomas Kolåsæter+Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+David Tørre Asprusten100
Geir H. Kristiansen+Jarle Kvåle+Bjørn Erik Lobben+Brage Nordgård100
Geir H. Kristiansen+Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner100
Geir H. Kristiansen+Jarle Kvåle+Dag Olav Rønning+Håkon Sandholt100
Geir H. Kristiansen+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Geir H. Kristiansen+Bjørn Erik Lobben+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Anne Beate Putten+Mats Sigstad100
Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Geir H. Kristiansen+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Geir H. Kristiansen+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Kristian Kvamsøe+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Kristian Kvamsøe+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Jarle Kvåle+Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Mats Sigstad100
Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Jarle Kvåle+Brage Nordgård+Stig Sanner+David Tørre Asprusten100
Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Lars Rasmussen+Mats Sigstad100
Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Lars Rasmussen+David Tørre Asprusten100
Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+Mats Sigstad100
Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Ørjan Sagvolden+Mats Sigstad100
Ingrid Sande Larsen+Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Fredrik Methi+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Per Harald Ninive+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Anne Beate Putten+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Lars Rasmussen+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Lars Rasmussen+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Lars Rasmussen+Mats Sigstad+David Tørre Asprusten100
Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+John Halvor Rykkelid+Stig Sanner+David Tørre Asprusten100
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Ørjan Sagvolden+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad+Carl Magnus Skutle100
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad+Vemund Svendsen100
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad+Arild Tørum100
Brage Nordgård+Dag Olav Rønning+Mats Sigstad+Petter Varhaug100
Brage Nordgård+Ørjan Sagvolden+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Ørjan Sagvolden+Mats Sigstad+David Tørre Asprusten100
Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+Stig Sanner+Mats Sigstad100
Brage Nordgård+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad+David Tørre Asprusten100
Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad+Carl Magnus Skutle100
Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad+Vemund Svendsen100
Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad+Arild Tørum100
Brage Nordgård+Stig Sanner+Mats Sigstad+Petter Varhaug100
Dag Olav Rønning+Terje Røsand+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad100
Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad+John Ivar Østby100
Dag Olav Rønning+Vegard Eikemo Sande+Mats Sigstad+Lars Matti Årvold100

Komplementering (Øystein Aadnevik – Arne Blakkisrud)

->Øystein Aadnevik (67)Øystein Almås (43)Marit Andersen (51)Ivar Areklett (47)Hilde Arholm (38)Asbjørn Arntzen (60)Ivar Berg (39)Arne Blakkisrud (60)
Øystein Aadnevik (67)036283139243524
Øystein Almås (43)12015151981512
Marit Andersen (51)122302025142516
Ivar Areklett (47)111916026132016
Hilde Arholm (38)1014121706209
Asbjørn Arntzen (60)172523262802817
Ivar Berg (39)7111312217010
Arne Blakkisrud (60)172925293117310
Eirik Bäcklund (63)1630222633223322
Tore Heliks Van Dahl (68)1836323340233823
Eva Endresen (49)1425132425122415
Willy Erland (51)1122172326142214
Dag Fjeldstad (70)1935273338243523
Truls Flatberg (62)1631252529183121
Tom Flaten (46)1120171421122419
Jone Frafjord (56)1126242528152518
Jan Gunnar Fredriksen (50)1523202426122414
Åsmund Eide Gjøystdal (54)1223162129142621
Svein Erik Gransjøen (56)1529202631173018
Jørn Gulbrandsen (68)2038293539243820
Svein Gule (28)2910814698
Morten Haave (45)1120151425142316
Ole Martin Halck (72)1937303440203721
Erik Hatlø (66)1830262936153720
Knut Heggland (72)1935313741243724
Lars Heggland (72)1635293142263527
Kjetil Hofstad (57)1825232332192624
Johannes Hoggen (48)821181625121616
Nils-Olav Hole (48)2022211927142517
Morten B. Hæhre (34)7139121571510
Espen Iversen (45)1525212525162712
Petter Jacobsen (46)923162023122615
Rune Hallbjørn Jensen (59)1525182129132818
Steinar Johannessen (54)1023192028152418
Espen Kibsgård (66)2035323439243623
Jan Erik Killengreen (53)1422192024122816
Petter Kjær (56)2127202932193419
Åse Knudsen (51)925141825122416
Jon Inge Kolden (64)1431282437203025
Thomas Kolåsæter (77)1939353948274422
Geir H. Kristiansen (69)1637323539263723
Kristian Kvamsøe (46)1523192524142613
Jarle Kvåle (67)2032303037203725
Tarald Bjørdal Langan (56)1625242429152821
Ingrid Sande Larsen (72)2136273741243721
Kristin Leifsdatter (38)7159131991613
Bjørn Erik Lobben (62)1930282738193021
Erik Lobben (36)9131210185159
Fredrik Methi (40)1116131619121813
Aksel Mygland (49)1320172024142017
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)6149101381711
Olav Nedrebø (50)1023162329152115
Jan Olav Nilssen (33)101713151792116
Per Harald Ninive (47)1121191624102316
Erik Nodland (59)2127222331143122
Brage Nordgård (73)2438313740244328
Lars Espen Fulke Oppedal (63)1531232834183421
Inger Anita Pedersen (39)9198151811189
Øyvind Pedersen (55)1322182326122618
Anne Beate Putten (43)1316121621132212
Lars Rasmussen (55)1828233131183020
Lars Erik Brandt Rustad (41)716121721121614
John Halvor Rykkelid (58)1327222731202819
Dag Olav Rønning (72)1635313740233722
Terje Røsand (58)1828242632173022
Ørjan Sagvolden (56)1725202429172917
Vegard Eikemo Sande (75)2242313644284225
Håkon Sandholt (57)1230202534203122
Stig Sanner (79)2340323744284326
Andreas Benjamin Schei (74)2336313540243822
Mats Sigstad (71)2339323240254324
Sonja Sirnes (36)1321111618102110
Carl Magnus Skutle (64)2133293036193624
Finn Eivind Slungård (62)1627262434183121
Vemund Svendsen (39)91611151891912
David Tørre Asprusten (62)1532242536213322
Arild Tørum (61)1729253027183216
Petter Varhaug (32)1214121616101410
Andreas Winnem (46)1020131324111915
John Ivar Østby (66)1632272737203118
Lars Matti Årvold (64)1930272833203521

Forklaring: cellen i rad Sp1 og kolonne Sp2 angir hvor mange poeng ekstra spiller Sp1 hadde gitt Sp2. Ved å klikke på overskriften i din egen kolonne får du altså se hvem som hadde hjulpet deg mest.

Komplementering (Eirik Bäcklund – Jone Frafjord)

->Carl Magnus Skutle (64)Finn Eivind Slungård (62)Vemund Svendsen (39)David Tørre Asprusten (62)Arild Tørum (61)Petter Varhaug (32)Andreas Winnem (46)John Ivar Østby (66)
Øystein Aadnevik (67)2421372023473117
Øystein Almås (43)12820131125179
Marit Andersen (51)1615231315311812
Ivar Areklett (47)13923101631148
Hilde Arholm (38)10101712422169
Asbjørn Arntzen (60)1516301917382514
Ivar Berg (39)11819101021124
Arne Blakkisrud (60)2019332015382912
Eirik Bäcklund (63)2221341820412518
Tore Heliks Van Dahl (68)2022362119463319
Eva Endresen (49)1412221714331814
Willy Erland (51)1717251315292114
Dag Fjeldstad (70)2324392619453319
Truls Flatberg (62)1511301718382415
Tom Flaten (46)1112191215301713
Jone Frafjord (56)1613291913362415
Jan Gunnar Fredriksen (50)96251414282112
Åsmund Eide Gjøystdal (54)1212231521312113
Svein Erik Gransjøen (56)1317271819362413
Jørn Gulbrandsen (68)2222361819412915
Svein Gule (28)75124719106
Morten Haave (45)1312221515301610
Ole Martin Halck (72)2019382122483115
Erik Hatlø (66)1717361921432716
Knut Heggland (72)2225432420473420
Lars Heggland (72)2420362028453020
Kjetil Hofstad (57)1413271721331916
Johannes Hoggen (48)151226131332206
Nils-Olav Hole (48)1215241319252015
Morten B. Hæhre (34)961261017127
Espen Iversen (45)914211514262116
Petter Jacobsen (46)141423815252011
Rune Hallbjørn Jensen (59)1913291716362311
Steinar Johannessen (54)1213261714341810
Espen Kibsgård (66)2020412425423617
Jan Erik Killengreen (53)1211261115331710
Petter Kjær (56)1520262018362517
Åse Knudsen (51)1513271014321812
Jon Inge Kolden (64)1515331325372413
Thomas Kolåsæter (77)2626452527513820
Geir H. Kristiansen (69)2324432223463618
Kristian Kvamsøe (46)713211414261915
Jarle Kvåle (67)1417312323392620
Tarald Bjørdal Langan (56)1213251921321915
Ingrid Sande Larsen (72)2423392523453321
Kristin Leifsdatter (38)116146112578
Bjørn Erik Lobben (62)1315381921372916
Erik Lobben (36)86139132198
Fredrik Methi (40)771471220109
Aksel Mygland (49)1214241415292013
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)1271191118118
Olav Nedrebø (50)171626141433229
Jan Olav Nilssen (33)5712910181110
Per Harald Ninive (47)95241416271410
Erik Nodland (59)1318312221382516
Brage Nordgård (73)1921402824443822
Lars Espen Fulke Oppedal (63)1515331616362517
Inger Anita Pedersen (39)1011187723146
Øyvind Pedersen (55)1314231417321611
Anne Beate Putten (43)139181019241212
Lars Rasmussen (55)1418292018352321
Lars Erik Brandt Rustad (41)131221101327159
John Halvor Rykkelid (58)1514282119382319
Dag Olav Rønning (72)2624422624493721
Terje Røsand (58)1918321822372513
Ørjan Sagvolden (56)1616311817372413
Vegard Eikemo Sande (75)2024432325473520
Håkon Sandholt (57)1716321421352413
Stig Sanner (79)2523452724503820
Andreas Benjamin Schei (74)2522422723473419
Mats Sigstad (71)1920372325463221
Sonja Sirnes (36)810201212231511
Carl Magnus Skutle (64)017322122372718
Finn Eivind Slungård (62)150301820362414
Vemund Svendsen (39)770811211010
David Tørre Asprusten (62)191831020372314
Arild Tørum (61)191933190393116
Petter Varhaug (32)56147100138
Andreas Winnem (46)98177162708
John Ivar Østby (66)201837182142280
Lars Matti Årvold (64)1514312122382717

Komplementering (Jan Gunnar Fredriksen – Erik Hatlø)

->Lars Matti Årvold (64)
Øystein Aadnevik (67)22
Øystein Almås (43)9
Marit Andersen (51)14
Ivar Areklett (47)11
Hilde Arholm (38)7
Asbjørn Arntzen (60)16
Ivar Berg (39)10
Arne Blakkisrud (60)17
Eirik Bäcklund (63)19
Tore Heliks Van Dahl (68)22
Eva Endresen (49)14
Willy Erland (51)14
Dag Fjeldstad (70)23
Truls Flatberg (62)10
Tom Flaten (46)9
Jone Frafjord (56)17
Jan Gunnar Fredriksen (50)8
Åsmund Eide Gjøystdal (54)13
Svein Erik Gransjøen (56)12
Jørn Gulbrandsen (68)20
Svein Gule (28)5
Morten Haave (45)10
Ole Martin Halck (72)21
Erik Hatlø (66)18
Knut Heggland (72)25
Lars Heggland (72)18
Kjetil Hofstad (57)14
Johannes Hoggen (48)16
Nils-Olav Hole (48)9
Morten B. Hæhre (34)6
Espen Iversen (45)11
Petter Jacobsen (46)14
Rune Hallbjørn Jensen (59)15
Steinar Johannessen (54)9
Espen Kibsgård (66)19
Jan Erik Killengreen (53)11
Petter Kjær (56)16
Åse Knudsen (51)16
Jon Inge Kolden (64)18
Thomas Kolåsæter (77)28
Geir H. Kristiansen (69)22
Kristian Kvamsøe (46)11
Jarle Kvåle (67)17
Tarald Bjørdal Langan (56)13
Ingrid Sande Larsen (72)25
Kristin Leifsdatter (38)9
Bjørn Erik Lobben (62)17
Erik Lobben (36)8
Fredrik Methi (40)4
Aksel Mygland (49)11
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)7
Olav Nedrebø (50)17
Jan Olav Nilssen (33)3
Per Harald Ninive (47)9
Erik Nodland (59)17
Brage Nordgård (73)21
Lars Espen Fulke Oppedal (63)13
Inger Anita Pedersen (39)10
Øyvind Pedersen (55)13
Anne Beate Putten (43)11
Lars Rasmussen (55)15
Lars Erik Brandt Rustad (41)13
John Halvor Rykkelid (58)14
Dag Olav Rønning (72)20
Terje Røsand (58)16
Ørjan Sagvolden (56)14
Vegard Eikemo Sande (75)21
Håkon Sandholt (57)19
Stig Sanner (79)25
Andreas Benjamin Schei (74)23
Mats Sigstad (71)19
Sonja Sirnes (36)7
Carl Magnus Skutle (64)15
Finn Eivind Slungård (62)12
Vemund Svendsen (39)6
David Tørre Asprusten (62)19
Arild Tørum (61)19
Petter Varhaug (32)6
Andreas Winnem (46)9
John Ivar Østby (66)19
Lars Matti Årvold (64)0

Komplementering (Knut Heggland – Petter Jacobsen)

->Eirik Bäcklund (63)Tore Heliks Van Dahl (68)Eva Endresen (49)Willy Erland (51)Dag Fjeldstad (70)Truls Flatberg (62)Tom Flaten (46)Jone Frafjord (56)
Øystein Aadnevik (67)2017322716213222
Øystein Almås (43)101119148121713
Marit Andersen (51)101515178142219
Ivar Areklett (47)1012221910101516
Hilde Arholm (38)8101413651310
Asbjørn Arntzen (60)1915232314162619
Ivar Berg (39)99141048178
Arne Blakkisrud (60)1915262313193322
Eirik Bäcklund (63)017272012202524
Tore Heliks Van Dahl (68)220333215243325
Eva Endresen (49)13140209142414
Willy Erland (51)8152209142117
Dag Fjeldstad (70)191730280243524
Truls Flatberg (62)191827251602219
Tom Flaten (46)8112116116016
Jone Frafjord (56)171321221013260
Jan Gunnar Fredriksen (50)1213181612102215
Åsmund Eide Gjøystdal (54)1315221612172320
Svein Erik Gransjøen (56)1818232515122622
Jørn Gulbrandsen (68)2118292816213526
Svein Gule (28)56966495
Morten Haave (45)71420207131516
Ole Martin Halck (72)2417293114213624
Erik Hatlø (66)1919263017182923
Knut Heggland (72)2321312813253722
Lars Heggland (72)2020332818203426
Kjetil Hofstad (57)1317262012112221
Johannes Hoggen (48)9721148121712
Nils-Olav Hole (48)1516261618111822
Morten B. Hæhre (34)66141093911
Espen Iversen (45)1512202012122018
Petter Jacobsen (46)79211511121815
Rune Hallbjørn Jensen (59)1415232411152420
Steinar Johannessen (54)131223179121914
Espen Kibsgård (66)2318332918193525
Jan Erik Killengreen (53)91122201091918
Petter Kjær (56)1514252614182526
Åse Knudsen (51)71319137152216
Jon Inge Kolden (64)2017322719152926
Thomas Kolåsæter (77)2523383223264032
Geir H. Kristiansen (69)2016342615223326
Kristian Kvamsøe (46)1313181613122319
Jarle Kvåle (67)2319322918173328
Tarald Bjørdal Langan (56)1418242115122524
Ingrid Sande Larsen (72)2121303017233629
Kristin Leifsdatter (38)3891279138
Bjørn Erik Lobben (62)1814292917172925
Erik Lobben (36)871415961011
Fredrik Methi (40)71315101161616
Aksel Mygland (49)131518177102013
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)5101313761112
Olav Nedrebø (50)131318208162314
Jan Olav Nilssen (33)1171217961314
Per Harald Ninive (47)121320171291813
Erik Nodland (59)1317222715182422
Brage Nordgård (73)2221363121233432
Lars Espen Fulke Oppedal (63)1617262515142919
Inger Anita Pedersen (39)681215781312
Øyvind Pedersen (55)101122188122016
Anne Beate Putten (43)1015171411131918
Lars Rasmussen (55)1713242112202720
Lars Erik Brandt Rustad (41)5713151131613
John Halvor Rykkelid (58)1714242214142719
Dag Olav Rønning (72)2217313216243627
Terje Røsand (58)131425249202023
Ørjan Sagvolden (56)1215252311142220
Vegard Eikemo Sande (75)2320353220203530
Håkon Sandholt (57)1711272313152320
Stig Sanner (79)2721363718244230
Andreas Benjamin Schei (74)2018313418243629
Mats Sigstad (71)2221322918203626
Sonja Sirnes (36)121214127101816
Carl Magnus Skutle (64)2316293017172924
Finn Eivind Slungård (62)2016252816112819
Vemund Svendsen (39)1071213871212
David Tørre Asprusten (62)1715302418172825
Arild Tørum (61)1812262510173018
Petter Varhaug (32)10101610781612
Andreas Winnem (46)8111516981714
John Ivar Østby (66)2117312915193325
Lars Matti Årvold (64)2018292717122725

Komplementering (Rune Hallbjørn Jensen – Thomas Kolåsæter)

->Jan Gunnar Fredriksen (50)Åsmund Eide Gjøystdal (54)Svein Erik Gransjøen (56)Jørn Gulbrandsen (68)Svein Gule (28)Morten Haave (45)Ole Martin Halck (72)Erik Hatlø (66)
Øystein Aadnevik (67)3225261941331419
Øystein Almås (43)16121613241887
Marit Andersen (51)211315123321911
Ivar Areklett (47)211417142716910
Hilde Arholm (38)1413139241868
Asbjørn Arntzen (60)22202116382989
Ivar Berg (39)13111392017410
Arne Blakkisrud (60)242722124031914
Eirik Bäcklund (63)2522251640251516
Tore Heliks Van Dahl (68)3129301846371321
Eva Endresen (49)17171610302469
Willy Erland (51)1713201129261015
Dag Fjeldstad (70)3228291848321221
Truls Flatberg (62)2225181538301114
Tom Flaten (46)181516132716109
Jone Frafjord (56)212222143327813
Jan Gunnar Fredriksen (50)01517123123119
Åsmund Eide Gjøystdal (54)190201435261016
Svein Erik Gransjøen (56)232201439291413
Jørn Gulbrandsen (68)302826046351317
Svein Gule (28)991160943
Morten Haave (45)1817181226087
Ole Martin Halck (72)332830174835019
Erik Hatlø (66)252823154128130
Knut Heggland (72)3030321946371319
Lars Heggland (72)3124311946361621
Kjetil Hofstad (57)211621133725915
Johannes Hoggen (48)171419102720713
Nils-Olav Hole (48)2016191231251212
Morten B. Hæhre (34)121066171356
Espen Iversen (45)171817133218816
Petter Jacobsen (46)19151692722910
Rune Hallbjørn Jensen (59)2521191538261012
Steinar Johannessen (54)231718113219611
Espen Kibsgård (66)2932252043331719
Jan Erik Killengreen (53)17181810322289
Petter Kjær (56)2422231340231413
Åse Knudsen (51)20162093018711
Jon Inge Kolden (64)2622221841341416
Thomas Kolåsæter (77)3733322251401623
Geir H. Kristiansen (69)3228311945351420
Kristian Kvamsøe (46)15141263024813
Jarle Kvåle (67)2823261945331420
Tarald Bjørdal Langan (56)2318181533251014
Ingrid Sande Larsen (72)2932281850331519
Kristin Leifsdatter (38)111197211446
Bjørn Erik Lobben (62)2225222043321316
Erik Lobben (36)1412136201053
Fredrik Methi (40)121167231869
Aksel Mygland (49)171414123121713
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)149810221487
Olav Nedrebø (50)2117209301978
Jan Olav Nilssen (33)161199221769
Per Harald Ninive (47)15141511271889
Erik Nodland (59)2322231938261513
Brage Nordgård (73)3028262152362221
Lars Espen Fulke Oppedal (63)2321201240301214
Inger Anita Pedersen (39)1113108231497
Øyvind Pedersen (55)191719133223810
Anne Beate Putten (43)18111513281889
Lars Rasmussen (55)2018261435271417
Lars Erik Brandt Rustad (41)17131710231459
John Halvor Rykkelid (58)2018221636251117
Dag Olav Rønning (72)3232282149381717
Terje Røsand (58)2321231440251015
Ørjan Sagvolden (56)2018221237191114
Vegard Eikemo Sande (75)3131271851361621
Håkon Sandholt (57)2421191537301217
Stig Sanner (79)3635282354401819
Andreas Benjamin Schei (74)3130291952351619
Mats Sigstad (71)2825271848371222
Sonja Sirnes (36)11131682717511
Carl Magnus Skutle (64)2322211843321215
Finn Eivind Slungård (62)182023163929913
Vemund Svendsen (39)148107231659
David Tørre Asprusten (62)2623241238321115
Arild Tørum (61)2528241240311116
Petter Varhaug (32)109125231789
Andreas Winnem (46)1713147281757
John Ivar Østby (66)282523134431916
Lars Matti Årvold (64)2223201641291316

Komplementering (Geir H. Kristiansen – Erik Lobben)

->Knut Heggland (72)Lars Heggland (72)Kjetil Hofstad (57)Johannes Hoggen (48)Nils-Olav Hole (48)Morten B. Hæhre (34)Espen Iversen (45)Petter Jacobsen (46)
Øystein Aadnevik (67)1411282739403730
Øystein Almås (43)66111617222320
Marit Andersen (51)108172124262721
Ivar Areklett (47)126131518252721
Hilde Arholm (38)78131517191815
Asbjørn Arntzen (60)1214222426333126
Ivar Berg (39)428716202119
Arne Blakkisrud (60)1215272829362729
Eirik Bäcklund (63)1411192430353324
Tore Heliks Van Dahl (68)1716282736403531
Eva Endresen (49)810182227292424
Willy Erland (51)77141719272620
Dag Fjeldstad (70)1116253040453735
Truls Flatberg (62)1510162625312928
Tom Flaten (46)118111516212118
Jone Frafjord (56)610202030332925
Jan Gunnar Fredriksen (50)89141922282223
Åsmund Eide Gjøystdal (54)126132022302723
Svein Erik Gransjøen (56)1615202727282826
Jørn Gulbrandsen (68)1515243032403631
Svein Gule (28)22871111159
Morten Haave (45)109131722241821
Ole Martin Halck (72)1316243136433535
Erik Hatlø (66)1315243130383730
Knut Heggland (72)016283236474037
Lars Heggland (72)160243433423834
Kjetil Hofstad (57)13902323302827
Johannes Hoggen (48)81014023262922
Nils-Olav Hole (48)12914230242022
Morten B. Hæhre (34)94712100149
Espen Iversen (45)131116261725023
Petter Jacobsen (46)11816202021240
Rune Hallbjørn Jensen (59)1311232629293224
Steinar Johannessen (54)107161723302728
Espen Kibsgård (66)1817303136403532
Jan Erik Killengreen (53)118152223292321
Petter Kjær (56)1613192824302528
Åse Knudsen (51)88191525262519
Jon Inge Kolden (64)1712222726353528
Thomas Kolåsæter (77)1920323640484137
Geir H. Kristiansen (69)1316252834414031
Kristian Kvamsøe (46)810122517221523
Jarle Kvåle (67)1513193428402934
Tarald Bjørdal Langan (56)149142621292626
Ingrid Sande Larsen (72)1718273238443636
Kristin Leifsdatter (38)4591118202015
Bjørn Erik Lobben (62)1616242629373030
Erik Lobben (36)8481214151714
Fredrik Methi (40)8561713161616
Aksel Mygland (49)68112022232322
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)8591415151911
Olav Nedrebø (50)59171426283023
Jan Olav Nilssen (33)87102013181714
Per Harald Ninive (47)107111817252018
Erik Nodland (59)1312232626333126
Brage Nordgård (73)2118283635423635
Lars Espen Fulke Oppedal (63)1210182928343127
Inger Anita Pedersen (39)67131218171514
Øyvind Pedersen (55)109132223282519
Anne Beate Putten (43)108112017241921
Lars Rasmussen (55)812172721362230
Lars Erik Brandt Rustad (41)55131322232116
John Halvor Rykkelid (58)127142326322430
Dag Olav Rønning (72)1715323137444035
Terje Røsand (58)1014212227343026
Ørjan Sagvolden (56)1112162225312326
Vegard Eikemo Sande (75)1719273635443535
Håkon Sandholt (57)1113222228312924
Stig Sanner (79)1918343740484239
Andreas Benjamin Schei (74)1816283236443837
Mats Sigstad (71)1816213630423335
Sonja Sirnes (36)56132013241621
Carl Magnus Skutle (64)1416213128392832
Finn Eivind Slungård (62)1510182629343130
Vemund Svendsen (39)10391715171516
David Tørre Asprusten (62)1410222727343224
Arild Tørum (61)917252632373030
Petter Varhaug (32)758169151311
Andreas Winnem (46)8481818242220
John Ivar Østby (66)1414252433393731
Lars Matti Årvold (64)1710213225363032

Komplementering (Fredrik Methi – Brage Nordgård)

->Rune Hallbjørn Jensen (59)Steinar Johannessen (54)Espen Kibsgård (66)Jan Erik Killengreen (53)Petter Kjær (56)Åse Knudsen (51)Jon Inge Kolden (64)Thomas Kolåsæter (77)
Øystein Aadnevik (67)232321283225179
Øystein Almås (43)91212121417105
Marit Andersen (51)101617171514159
Ivar Areklett (47)9131514201479
Hilde Arholm (38)8121191412119
Asbjørn Arntzen (60)1421181923211610
Ivar Berg (39)89914171256
Arne Blakkisrud (60)192417232325215
Eirik Bäcklund (63)1822201922191911
Tore Heliks Van Dahl (68)2426202626302114
Eva Endresen (49)1318161818171710
Willy Erland (51)161414182113146
Dag Fjeldstad (70)2225222728262516
Truls Flatberg (62)1820151824261311
Tom Flaten (46)111115121517119
Jone Frafjord (56)1716152126211811
Jan Gunnar Fredriksen (50)1619131418191210
Åsmund Eide Gjøystdal (54)1617201920191210
Svein Erik Gransjøen (56)1620152123251411
Jørn Gulbrandsen (68)2425222525262213
Svein Gule (28)765712752
Morten Haave (45)121012141212158
Ole Martin Halck (72)2324232730282211
Erik Hatlø (66)1923192223261812
Knut Heggland (72)2628243032292514
Lars Heggland (72)2425232729292015
Kjetil Hofstad (57)2119211920251512
Johannes Hoggen (48)151113172012117
Nils-Olav Hole (48)1817181816221011
Morten B. Hæhre (34)4108108955
Espen Iversen (45)181814151419169
Petter Jacobsen (46)112012141814106
Rune Hallbjørn Jensen (59)020191821171511
Steinar Johannessen (54)15012181917168
Espen Kibsgård (66)262402828302013
Jan Erik Killengreen (53)12171501917129
Petter Kjær (56)182118220242111
Åse Knudsen (51)9141515190137
Jon Inge Kolden (64)202618232926010
Thomas Kolåsæter (77)293124333233230
Geir H. Kristiansen (69)2826183028292612
Kristian Kvamsøe (46)161813161419149
Jarle Kvåle (67)2625202425311511
Tarald Bjørdal Langan (56)191716192123136
Ingrid Sande Larsen (72)2429242825292411
Kristin Leifsdatter (38)59149148104
Bjørn Erik Lobben (62)192316212426159
Erik Lobben (36)8101211121176
Fredrik Methi (40)9131312141288
Aksel Mygland (49)1415151621191312
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)6111112101463
Olav Nedrebø (50)151415191616167
Jan Olav Nilssen (33)611141291578
Per Harald Ninive (47)121314101915108
Erik Nodland (59)1822201919241812
Brage Nordgård (73)2929192827332316
Lars Espen Fulke Oppedal (63)1819212024241710
Inger Anita Pedersen (39)81212121111105
Øyvind Pedersen (55)151617141719129
Anne Beate Putten (43)91616141813117
Lars Rasmussen (55)2321212019242213
Lars Erik Brandt Rustad (41)101111111611117
John Halvor Rykkelid (58)2419172320241813
Dag Olav Rønning (72)2328222829312415
Terje Røsand (58)1620161924231714
Ørjan Sagvolden (56)1720161619201812
Vegard Eikemo Sande (75)2728202729332113
Håkon Sandholt (57)182215182222139
Stig Sanner (79)2330233232332516
Andreas Benjamin Schei (74)2428252830322512
Mats Sigstad (71)2727242628312312
Sonja Sirnes (36)111314121311157
Carl Magnus Skutle (64)2422182323281513
Finn Eivind Slungård (62)1621162026241311
Vemund Svendsen (39)911141291587
David Tørre Asprusten (62)2025202026211110
Arild Tørum (61)1821202323242211
Petter Varhaug (32)912812121356
Andreas Winnem (46)10101610151367
John Ivar Østby (66)182217232727159
Lars Matti Årvold (64)2019172224291815

Komplementering (Lars Espen Fulke Oppedal – Dag Olav Rønning)

->Geir H. Kristiansen (69)Kristian Kvamsøe (46)Jarle Kvåle (67)Tarald Bjørdal Langan (56)Ingrid Sande Larsen (72)Kristin Leifsdatter (38)Bjørn Erik Lobben (62)Erik Lobben (36)
Øystein Aadnevik (67)1436202716362440
Øystein Almås (43)11208127201120
Marit Andersen (51)142414196221727
Ivar Areklett (47)1326101512221221
Hilde Arholm (38)8168117191420
Asbjørn Arntzen (60)1728131912311729
Ivar Berg (39)719911417718
Arne Blakkisrud (60)142718259351933
Eirik Bäcklund (63)1430192112281935
Tore Heliks Van Dahl (68)1535203017382039
Eva Endresen (49)142114177201627
Willy Erland (51)82113169251830
Dag Fjeldstad (70)1637212915392543
Truls Flatberg (62)1528121813331732
Tom Flaten (46)1023121510211320
Jone Frafjord (56)1329172413261931
Jan Gunnar Fredriksen (50)131911177231028
Åsmund Eide Gjøystdal (54)1322101614271730
Svein Erik Gransjøen (56)1822151812271633
Jørn Gulbrandsen (68)1828202714372638
Svein Gule (28)41265611912
Morten Haave (45)112311146211519
Ole Martin Halck (72)1734192615382341
Erik Hatlø (66)1733192413342033
Knut Heggland (72)1634203017382644
Lars Heggland (72)1936182518392640
Kjetil Hofstad (57)132391512281929
Johannes Hoggen (48)72715188211224
Nils-Olav Hole (48)131991314281526
Morten B. Hæhre (34)61077616913
Espen Iversen (45)16147159271326
Petter Jacobsen (46)823131610231424
Rune Hallbjørn Jensen (59)1829182211261631
Steinar Johannessen (54)1126121511251528
Espen Kibsgård (66)1533192618422042
Jan Erik Killengreen (53)142310169241228
Petter Kjær (56)152414219321832
Åse Knudsen (51)112415188211526
Jon Inge Kolden (64)2132122116361735
Thomas Kolåsæter (77)2040212716432447
Geir H. Kristiansen (69)035243019392241
Kristian Kvamsøe (46)1204109241527
Jarle Kvåle (67)222501518382439
Tarald Bjørdal Langan (56)17204012291629
Ingrid Sande Larsen (72)223523280382342
Kristin Leifsdatter (38)816911401018
Bjørn Erik Lobben (62)153119221334034
Erik Lobben (36)8178961680
Fredrik Methi (40)1110457151320
Aksel Mygland (49)131913178241527
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)716685111013
Olav Nedrebø (50)82917216221725
Jan Olav Nilssen (33)1114579161018
Per Harald Ninive (47)11195910211223
Erik Nodland (59)1931161812311531
Brage Nordgård (73)2133192716452243
Lars Espen Fulke Oppedal (63)1424142013321737
Inger Anita Pedersen (39)7191015515918
Øyvind Pedersen (55)122610158251726
Anne Beate Putten (43)131710118171518
Lars Rasmussen (55)1320122012292035
Lars Erik Brandt Rustad (41)42112155151118
John Halvor Rykkelid (58)1223101912312032
Dag Olav Rønning (72)1839242913422444
Terje Røsand (58)1427172214301733
Ørjan Sagvolden (56)1224162212291627
Vegard Eikemo Sande (75)2035192919432445
Håkon Sandholt (57)1228152312301433
Stig Sanner (79)2243253218452446
Andreas Benjamin Schei (74)1938212715402442
Mats Sigstad (71)2032162320412443
Sonja Sirnes (36)9126116171323
Carl Magnus Skutle (64)1825112016371536
Finn Eivind Slungård (62)1729121913301532
Vemund Svendsen (39)1314386151516
David Tørre Asprusten (62)1530182515301935
Arild Tørum (61)1529172612342038
Petter Varhaug (32)91248519717
Andreas Winnem (46)1319597151319
John Ivar Østby (66)1535192515362038
Lars Matti Årvold (64)1729142117351936

Komplementering (Terje Røsand – Sonja Sirnes)

->Fredrik Methi (40)Aksel Mygland (49)Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)Olav Nedrebø (50)Jan Olav Nilssen (33)Per Harald Ninive (47)Erik Nodland (59)Brage Nordgård (73)
Øystein Aadnevik (67)3831412744312918
Øystein Almås (43)191425162717118
Marit Andersen (51)241928173123149
Ivar Areklett (47)2318252029161111
Hilde Arholm (38)171319172215105
Asbjørn Arntzen (60)3225362536231511
Ivar Berg (39)171024102715119
Arne Blakkisrud (60)3328392543292315
Eirik Bäcklund (63)3027362641281712
Tore Heliks Van Dahl (68)4134463142342616
Eva Endresen (49)2418301728221212
Willy Erland (51)211932213521199
Dag Fjeldstad (70)4128452846352618
Truls Flatberg (62)2823362835242112
Tom Flaten (46)221725192617117
Jone Frafjord (56)3220362037221915
Jan Gunnar Fredriksen (50)221832213318147
Åsmund Eide Gjøystdal (54)251931213221179
Svein Erik Gransjøen (56)222132263224209
Jørn Gulbrandsen (68)3531462744322816
Svein Gule (28)111018817877
Morten Haave (45)231727142916128
Ole Martin Halck (72)3830482945332821
Erik Hatlø (66)3530412442282014
Knut Heggland (72)4029482747352620
Lars Heggland (72)3731453146322517
Kjetil Hofstad (57)2319342434212112
Johannes Hoggen (48)2519301235191511
Nils-Olav Hole (48)2121312428181510
Morten B. Hæhre (34)1081712191283
Espen Iversen (45)211932252918178
Petter Jacobsen (46)221925192717138
Rune Hallbjørn Jensen (59)2824332432241815
Steinar Johannessen (54)2720331832201710
Espen Kibsgård (66)3932453147332712
Jan Erik Killengreen (53)252033223216138
Petter Kjær (56)3028342232281610
Åse Knudsen (51)2321331733191611
Jon Inge Kolden (64)3228383038272314
Thomas Kolåsæter (77)4540483452383020
Geir H. Kristiansen (69)4033442747332917
Kristian Kvamsøe (46)161630252718186
Jarle Kvåle (67)3131413439252413
Tarald Bjørdal Langan (56)2124322730181510
Ingrid Sande Larsen (72)3931452848352515
Kristin Leifsdatter (38)1313171021121010
Bjørn Erik Lobben (62)3528402939271811
Erik Lobben (36)16141711211286
Fredrik Methi (40)01522202011157
Aksel Mygland (49)240281528241510
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)1411012161396
Olav Nedrebø (50)301630034241713
Jan Olav Nilssen (33)1312171701496
Per Harald Ninive (47)18222821280136
Erik Nodland (59)34253626352507
Brage Nordgård (73)403447364632210
Lars Espen Fulke Oppedal (63)3123362834242011
Inger Anita Pedersen (39)17162211251295
Øyvind Pedersen (55)2322322131201510
Anne Beate Putten (43)1718231725141711
Lars Rasmussen (55)3124382634241912
Lars Erik Brandt Rustad (41)23122282519119
John Halvor Rykkelid (58)2722382439252413
Dag Olav Rønning (72)4233462847342618
Terje Røsand (58)3223362338221813
Ørjan Sagvolden (56)3020362236252012
Vegard Eikemo Sande (75)4132473349342917
Håkon Sandholt (57)3127362436252112
Stig Sanner (79)4338513351393019
Andreas Benjamin Schei (74)4134443150352519
Mats Sigstad (71)3630473443312717
Sonja Sirnes (36)171524182015128
Carl Magnus Skutle (64)3127443136261810
Finn Eivind Slungård (62)2927372836202110
Vemund Svendsen (39)131418151816116
David Tørre Asprusten (62)2927392638292517
Arild Tørum (61)3327402538302312
Petter Varhaug (32)121218151712113
Andreas Winnem (46)1617251824131211
John Ivar Østby (66)3530422543292315
Lars Matti Årvold (64)2826393134262212

Komplementering (Carl Magnus Skutle – John Ivar Østby)

->Lars Espen Fulke Oppedal (63)Inger Anita Pedersen (39)Øyvind Pedersen (55)Anne Beate Putten (43)Lars Rasmussen (55)Lars Erik Brandt Rustad (41)John Halvor Rykkelid (58)Dag Olav Rønning (72)
Øystein Aadnevik (67)1937253730332211
Øystein Almås (43)112310161618126
Marit Andersen (51)1120142019221510
Ivar Areklett (47)1223152023231612
Hilde Arholm (38)9179161418116
Asbjørn Arntzen (60)1532173023312211
Ivar Berg (39)10181018141494
Arne Blakkisrud (60)1830232925332110
Eirik Bäcklund (63)1630183025272213
Tore Heliks Van Dahl (68)2237244026342413
Eva Endresen (49)122216231821158
Willy Erland (51)1327142217251511
Dag Fjeldstad (70)2238233827302614
Truls Flatberg (62)1331193227341814
Tom Flaten (46)1220112218211510
Jone Frafjord (56)1229173121281711
Jan Gunnar Fredriksen (50)1022142515261210
Åsmund Eide Gjøystdal (54)1228162217261414
Svein Erik Gransjøen (56)1327202827322012
Jørn Gulbrandsen (68)1737263827372617
Svein Gule (28)51251381065
Morten Haave (45)1220132017181211
Ole Martin Halck (72)2142253731362517
Erik Hatlø (66)1734213228342511
Knut Heggland (72)2139273925362617
Lars Heggland (72)1940263729362115
Kjetil Hofstad (57)1231152519291317
Johannes Hoggen (48)142115252020137
Nils-Olav Hole (48)1327162214291613
Morten B. Hæhre (34)512715151686
Espen Iversen (45)1321152112251113
Petter Jacobsen (46)102110242121189
Rune Hallbjørn Jensen (59)1428192527282510
Steinar Johannessen (54)1027152720241510
Espen Kibsgård (66)2439283932362516
Jan Erik Killengreen (53)102612241823189
Petter Kjær (56)1728183120311813
Åse Knudsen (51)1223152120211710
Jon Inge Kolden (64)1835213231342416
Thomas Kolåsæter (77)2443314135433220
Geir H. Kristiansen (69)2037263927322315
Kristian Kvamsøe (46)726172011261113
Jarle Kvåle (67)1838223424381919
Tarald Bjørdal Langan (56)1332162421301713
Ingrid Sande Larsen (72)2238253729362613
Kristin Leifsdatter (38)7148121212118
Bjørn Erik Lobben (62)1632243427322414
Erik Lobben (36)10157111613108
Fredrik Methi (40)8188141622910
Aksel Mygland (49)926162418201310
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)5159121513126
Olav Nedrebø (50)152216242117166
Jan Olav Nilssen (33)4199151217148
Per Harald Ninive (47)82012181625149
Erik Nodland (59)1629193323292513
Brage Nordgård (73)2139284130412819
Lars Espen Fulke Oppedal (63)032203320332014
Inger Anita Pedersen (39)809171515126
Øyvind Pedersen (55)122502519231611
Anne Beate Putten (43)132113014201410
Lars Rasmussen (55)123119260271212
Lars Erik Brandt Rustad (41)1117918130125
John Halvor Rykkelid (58)153119291529014
Dag Olav Rønning (72)233928392936280
Terje Røsand (58)1830202823242411
Ørjan Sagvolden (56)1527192417241415
Vegard Eikemo Sande (75)2240304031422719
Håkon Sandholt (57)1528183122252113
Stig Sanner (79)2441294136423116
Andreas Benjamin Schei (74)2140273830382614
Mats Sigstad (71)2040233727412321
Sonja Sirnes (36)92013171019129
Carl Magnus Skutle (64)1635223423362118
Finn Eivind Slungård (62)1434212825331814
Vemund Svendsen (39)918714131999
David Tørre Asprusten (62)1530212927312516
Arild Tørum (61)1429233724332213
Petter Varhaug (32)5169131218129
Andreas Winnem (46)82171514201111
John Ivar Østby (66)2033223532342715
Lars Matti Årvold (64)1435223224362012

Komplementering (Lars Matti Årvold – Lars Matti Årvold)

->Terje Røsand (58)Ørjan Sagvolden (56)Vegard Eikemo Sande (75)Håkon Sandholt (57)Stig Sanner (79)Andreas Benjamin Schei (74)Mats Sigstad (71)Sonja Sirnes (36)
Øystein Aadnevik (67)2728142211161944
Øystein Almås (43)13121016451128
Marit Andersen (51)1715714481226
Ivar Areklett (47)151581558827
Hilde Arholm (38)121171534720
Asbjørn Arntzen (60)192113239101434
Ivar Berg (39)1112613331124
Arne Blakkisrud (60)24211025781334
Eirik Bäcklund (63)181911231191439
Tore Heliks Van Dahl (68)2427132210121844
Eva Endresen (49)1618919661027
Willy Erland (51)1718817911927
Dag Fjeldstad (70)212515269141741
Truls Flatberg (62)24207207121136
Tom Flaten (46)812612981128
Jone Frafjord (56)212011197111136
Jan Gunnar Fredriksen (50)151461777725
Åsmund Eide Gjøystdal (54)171610181010831
Svein Erik Gransjøen (56)21228185111236
Jørn Gulbrandsen (68)2424112612131540
Svein Gule (28)1094836519
Morten Haave (45)128618661126
Ole Martin Halck (72)2427132711141341
Erik Hatlø (66)232412266111741
Knut Heggland (72)2427142612161941
Lars Heggland (72)2828162811141742
Kjetil Hofstad (57)20179221211734
Johannes Hoggen (48)1214913661332
Nils-Olav Hole (48)1717819910725
Morten B. Hæhre (34)1093834522
Espen Iversen (45)171251789725
Petter Jacobsen (46)1416613691031
Rune Hallbjørn Jensen (59)17201120391534
Steinar Johannessen (54)1618719581031
Espen Kibsgård (66)2426112410171944
Jan Erik Killengreen (53)141351467829
Petter Kjær (56)221910219121333
Åse Knudsen (51)1615916591126
Jon Inge Kolden (64)2326102010151643
Thomas Kolåsæter (77)3333152914151848
Geir H. Kristiansen (69)2525142412141842
Kristian Kvamsøe (46)15146171010722
Jarle Kvåle (67)2627112513141237
Tarald Bjørdal Langan (56)2022102299831
Ingrid Sande Larsen (72)2828162711132142
Kristin Leifsdatter (38)101161144819
Bjørn Erik Lobben (62)212211197121539
Erik Lobben (36)11761234823
Fredrik Methi (40)141461447521
Aksel Mygland (49)141361989828
Pekka Wendelin Mykkeltvedt (32)101241142820
Olav Nedrebø (50)1516817471332
Jan Olav Nilssen (33)131371259517
Per Harald Ninive (47)111661578726
Erik Nodland (59)1923132310101535
Brage Nordgård (73)2829152813181945
Lars Espen Fulke Oppedal (63)232210218101236
Inger Anita Pedersen (39)111041015823
Øyvind Pedersen (55)1718101658732
Anne Beate Putten (43)131181757924
Lars Rasmussen (55)2016112012111129
Lars Erik Brandt Rustad (41)7989451124
John Halvor Rykkelid (58)2416102210101034
Dag Olav Rønning (72)253116289122245
Terje Røsand (58)01910181191535
Ørjan Sagvolden (56)1703211091335
Vegard Eikemo Sande (75)272202813141846
Håkon Sandholt (57)17221006111337
Stig Sanner (79)323317280142149
Andreas Benjamin Schei (74)25271328901844
Mats Sigstad (71)282814271315040
Sonja Sirnes (36)13157166650
Carl Magnus Skutle (64)252492410151236
Finn Eivind Slungård (62)222211216101136
Vemund Svendsen (39)131471457523
David Tørre Asprusten (62)2224101910151438
Arild Tørum (61)252211256101537
Petter Varhaug (32)111341035719
Andreas Winnem (46)131461356725
John Ivar Østby (66)212311227111641
Lars Matti Årvold (64)2222102610131235